Biotēka

majaiunvidei

Rāda objektus pēc birkām: Mājai un videi

EDL raksts


Pasaulē rodas jaunas lietas ik mirkli. Šī ir viena no vērtīgākajām jaunajām idejām, ar kuru vēlamies iepazīstināt visus. Pirmo reizi Biotēkā – patiesi efektīvas, ekoloģiski sertificētas veļas mazgāšanas tabletes no Etamine du Lys!

Šis jaunums ir iepriecinājis visus Biotekārus, jo mēs zinām, cik kvalitatīvs ir ik Etamine du Lys mazgāšanas līdzeklis un tabletes ir tik ērtas veļas mazgāšanai. Ieliec mazgājamās mašīnas bundulī un uzsāc mazgāšanu. Lieliski!

Masmi raksts


Meitenes, mīļās sievietes šis ieraksts ir radīts Jums! Mēs vēlamies padalīties ar mūsu, Biotēkas sievišķo pārstāvju, pieredzi… Mēs izmēģinājām Masmi menstruālās piltuves un godīgi atzīstamies, ka visas, kas patestējām šo menstruālo piltuvi -  turpinām to lietot!

Etamine tabl_rakstam


Mēs, Biotekāri, ļoti domājam par to, kādus sadzīves kopšanas produktus izmantojam savās mājās, ofisā un ikdienā kopumā. Secinājām, ka viens no ērtākajiem veidiem kā samazināt ietekmi uz dabu, ir lietot ekoloģiskus līdzekļus, piemēram, mazgājot traukus.
Pirmkārt, lai mūsu pašu organismā neiekļūtu nevajadzīgs ķīmisko savienojumu kokteilis pēc trauku nomazgāšanas. Otrkārt, lai dabā nokļūtu tikai tādas vielas, kas bioloģiski noārdās.

frishi rakstam


Kā pasargāt savus mīļos no kaitīgām vielām, kas tiek izsmidzinātas gaisā?
Par šo tēmu netiek daudz runāts, lai gan teju ikkatrās mājās pēc tualetes apmeklējuma tiek izsmidzināts mākonis ar mums pašiem nesaprotamu ķīmisko savienojumu daudzumu.

Bee In_raksta_attels


Svinības ir beigušās, omīte steidz novākt galdu un ķeras pie iemīļotajām plastmasas plēvītēm. Viņa tajās ietin pāri palikušās uzkodas un salātu bļodu tajās, lai varētu Tev iedot šos gardumus līdzi. Pat kūkas gabaliņš neiztiek bez plastmasas devas… Tev rodas jautājums – kā lai ievēro nesen uzsākto "Zero Waste" mēģinājumu, ja visa ģimene lieto plastmasu ik reizi, kad ēd?

sodasan lavandas


Ieguļoties tīrajos, lavandas nomierinošā aromāta piesātinātajos, palagos – iemiegu liegi ar smaidu uz lūpām. Tas maigums un miers, ko izstaro lavandas aromāts ir viens no iemesliem, kādēļ Biotēkā esam sajūsmā par jauno Sodasan veļas mazgāšanas līdzekli ar lavandas aromātu.

trauku tabletes edl


Vai eksistē dabīgas un iedarbīgas trauku mazgāšanas tabletes?
Jā – vienas no tām ir Biotēkas klientu iemīļotās Etamine du Lys trauku mazgāšanas tabletes. Paredzētas lietošanai trauku mazgājamā mašīnā un tagad ar uzlabotu – vēl efektīvāku formulu!

sodasan traipu_raksts


Pavisam dabīgs produkts, kas spēj iztīrīt traipus nekavējoties un ir ekonomiski izdevīgs?
Jā, tā patiešām ir – Sodasan koncentrētais traipu un virsmu tīrīšanas līdzeklis ar laimu to spēj paveikt, pateicoties rūpīgi pārdomātā sastāva izvēlei un spēcīgajai produkta koncentrācijai. Gluži kā Sodasan, arī mēs Biotēkā, šo līdzekli dēvējam par “problēmu risinātāju” saimniecībā.

edl trauku_mazg_banner


Gribi izmēģināt kādu eko produktu, bet apjūc un nezini ar ko sākt?
Atnāc ciemos uz Biotēku un iegādājies Etamine du Lys trauku mazgāšanas līdzekli – Tavs pirmais eko produkts būs lietderīgs, tas darbosies tikpat droši un saprotami kā jebkurš trauku mazgāšanas līdzeklis, trauki būs tīri - bez papildu ķīmiski bīstamām vielām.

Riffi-kompozicija

Lai garantētu to, ka masāžas cimdiņš vai josta būs tīrs no lauksaimniecības ķimikāliju atliekām, izgatavots videi un veselībai draudzīgā veidā, Riffi visas tekstilšķiedras saviem izstrādājumiem nevis iepērk, bet gan ražo paši – sadarbojoties ar ārstiem un dermatologiem, stingri kontrolējot kvalitāti un, protams, maksājot strādniekiem godīgu algu. Neviens izstrādājums netiek testēts uz dzīvniekiem. Suku kātiem izmantota FSC sertificēta koksne. Visi pārstrādes un ražošanas procesi ultra-modernajā ražotnē atbilst visstingrākajām vides aizsardzības un ekoloģijai draudzīgas saimniekošanas prasībām.

1 lapa no 2
You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv