Biotēka

Antipodes zimols

Antipodes® lūpukrāsas – tik dabīgas, ka varētu apēst!

Antipodes lupu_rakstam


Tā skaistā lūpukrāsa, kuru Tu uzklāj uz lūpām ik dienu vairāk reizes, iesūcas Tavā ādā vai arī Tu to apēd. Vai esi aizdomājusies, kas ir tās sastāvā? Antipodes® Jaunzēlandes dabīgās kosmētikas zīmola veidotāji apzinās šos faktus, tādēļ radīja tik dabīgas lūpu krāsas, ka tās teju varētu apēst.

Antipodes® lūpukrāsas kopj un baro lūpu ādu vienlaikus iekrāsojot tās izsmalcināti krāšņos dabas toņos. Tās satur prīmulas eļļu, kas remdē un kopj sausu un jutīgu lūpu ādu. Argana eļļa aizsargā lūpas no vēja, saules un sala. E vitamīns stiprina plāno lūpu ādu ar antioksidantiem.

Uzklājot Antipodes® lūpukrāsu tūlītēji būs patīkama sajūta, jo tā mitrina lūpas ar avokado eļļu, kas arīdzan sekmē kolagēna izstrādi ādā, kas dabīgi uztur lūpu pilnīgumu. Toņa izteiksmīgumam sastāvā ir neliels daudzums krāsas pigmenta no vizlas - smalka ieža, kas ir atļauts arī pārtikā.

Izmēģinot vilinošo krāsu Antipodes® lūpukrāsas ar Biotēkas kolēģēm secinājām, ka tās ir ilgnoturīgas. Tas tādēļ, ka tās satur karnauba un bišu vaskus.

Antipodes® lūpukrāsas ir piemērotas veģetāriešiem, tiesa nav paredzētas ēšanai.

Izvēlies garšīgāko toni! Ik Antipodes® lūpukrāsa ir nosaukta vārdā, kas izsaka pateicību Jaunzēlandes dabai:

1. West Coast Sunset sarkani oranžais tonis ir veltīts Jaunzēlandes West Coast Dienvidu krasta spilgti krāšņo krāsu saulrietiem pludmales krastos.

2. South Pacific Coral sārti oranžais tonis atgādina Jaunzēlandes South Pacific Koraļļu rifus, kas mirdz visā dabas krāšņumā zilā okeāna ūdens dziļumos.

3. Ruby Bay Red rubīnu sarkanais tonis uzbur ainu par brīvdienām Jaunzēlandes Ruby Bay, iemīļotajā tūrisma atpūtas vietā pie plašā okeāna krasta.

4. Queenstown Hot Chocolat šokolādes brūnais tonis ir tikpat radošs kā Jaunzēlandes pilsēta Queenstown, kura tiek dēvēta par “pasaules piedzīvojumu galvaspilsētu”.

5. Remarkably Red ir perfekti sarkans tonis, tikpat izcils kā Jaunzēlandes The Remarkables kalni, kas stalti paceļas uz perfekti zilā toņa debesīm.

6. Piha Beach Tangerine mandarīnu oranžais tonis ir radīts, atminoties Jaunzēlandes vulkāniskajās Piha Beach melno smilšu pludmalēs vērotos apbrīnojamo toņu saulrietus.

7. Oriental Bay Plum plūmju lillā krāsa ir moderns tonis, kas piestāv Jaunzēlandes galvaspilsētas Velingtonas okeāna krastam - Oriental Bay, kura ir iecienītākā vietējo atpūtas oāze.

8. Golden Bay Nectar oranžais persiku, medus tonis ir tikpat viegls kā Jaunzēlandes Golden Bay jūras krasts, kur zeltainās smiltis mirdz pretī krāšņi zilajiem okeāna viļņiem.

9. Forest Berry Red spilgti sarkanais tonis ir izteikti krāšņs kā Jaunzēlandes mūža mežu sarkanās ogas, kas ir skaisto dziedātājputnu barība.

10. Dusky Sound Pink dziļi rozā tonis atsauc atmiņā mirkļus Jaunzēlandes Dusky Sound fjordos, kuri laiku pa laikam rotājas rozā saulrietos.

11. Dragon Fruit Pink spilgti rozā krāsa ir Jaunzēlandē augošā Dragon Fruit “pūķu augļa” jeb pitaijais tonis. Pitaija ir kaktusiem līdzīgs augs ar augļiem, kam ir iekšpusē ēdams saturs.

12. Boom Rock Bronze bronzas sārtais tonis ir unikāls kā Jaunzēlandes Boom Rock krasta reģions, kas ir atpazīstams ar elpu aizraujošiem skatiem, klinšu klātajos okeāna krastos.

Aicinām atrast savu toni, testējot lūpukrāsas Biotēkas veikalos Rīgā. Savu Antipodes® lūpu krāsu varēsi viegli atminēties, iegaumējot tās nosaukumu, kas simbolizē dabas krāšņos piedzīvojumus, kurus var sastapt Jaunzēlandē.

Uzkrāso lūpas ar Antipodes® lūpu krāsu un dodies ceļojumā uz Jaunzēlandi!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv