Biotēka

bellapierre zimols1

Viens Bellapierre komplekts – 100 make-up produktu vietā!

bellapierre komplekti2


Kā būtu, ja dekoratīvā kosmētika būtu dabīga? Nevajadzētu daudz iepakojumus – viss būtu kompakti vienuviet gan dienas, gan vakara grimam...

Bellapierre dabas minerālu kosmētika tāda ir! Biotēkas klientes pēc Bellapierre izmēģināšanas saka, ka beidzot ir atradušas savu dekoratīvo kosmētiku.

Bellapierre raksturīga tīrība – tie ir 100% dabiski minerālu pigmenti. Nekāda talka, bismuta, eļļu vai citu piedevu. Sastāvs veidots no dabiskiem minerāliem, kas aizsargā no UVA un UVB saules stariem ar SPF 15, jo satur Titāna dioksīdu (Titanium Dioxide) un Cinka oksīdu (Zinc Oxide).
Bellapierre pūderu sastāvā esošo antioksidantu iedarbība palīdzēs kavēt sīko grumbiņu rašanos.
Bellapierre ir dermatologu ieteikta dekoratīvā kosmētika, kas maskē ādas nepilnības (akni, ekzēmu, psoriāzi), un neaizsprosto poras - ļauj ādai elpot. Minerālā kosmētika ir pretiekaisuma īpašības un ir piemērota jutīgai ādai, tā ir hipoalergēna.

izgaismojoshais konturejos_komplekts

Bellapierre Konturēšanas un Izgaismošanas komplekts
Iekļauts viss, lai veidotu perfektu sejas formu, padarot Tavu seju simetriskāku! Gaišās ādas īpašniecēm būs piemēroti vēso toņu pūderi. Tumšākas ādas īpašniecēm piestāvēs siltie toņi.
Lietošana: Uzklāj Mineral Foundation pūderi uz visas sejas ar Kabuki otiņu, lai izlīdzinātu sejas toni. Tumšo konturēšanas toni liek sejas zonās, kur dabiski krīt ēnas. Gaišo toni klāj vietās, kuras vēlies izcelt, atbilstoši savai sejas formai – ielūkojoties Bellapierre komplektam pievienotajā piemērā viss taps skaidrs. Izpludini visas uzklātās līnijas, veidojot vienmērīgu klājumu un esi gatava brīnišķīgai dienai!

mirdzoshai adai_kompl

Bellapierre Komplekts dabīgi mirdzošai sejas ādai
Dabīgi silts ādas tonis visa gada garumā! Komplektā ir Bellapierre TOP pārdotākais produkts – Mineral Foundation, sejas toņa izlīdzināšanai. Konsīleris, kas maskē - tumšos lokus zem acīm, sīkos asinsvadus, grumbiņas un pumpas. Bronzeris, kas piešķir ādai dabīgi zeltaini nosauļotas ādas toni. Mineral Luminizer piešķir mirdzumu sejas zonām, ko vēlies izcelt. Kabuki otiņa noderēs, lai uzklātu un vienmērīgi iztušētu pūderus. Skaisti iesauļotas sejas ādas efekts bez solārija!

perfektai sejas_adai

Bellapierre Perfektas sejas ādas komplekts
Veselīga, starojoša āda un sārti vaigi pāris minūtēs! Iekļauta Make-up bāze, lai sagatavotu seju noturīga grima izveidošanai. Bāze lietojama arī kā konsīleris nepilnību maskēšanai. Mineral Foundation pūderis un Kabuki otiņa, lai ādu izlīdzinātos vienmērīgi starojošā tonī. Perfekta grima efektam, pievienots rūžs vaigu kaulu izcelšanai. Komplekti pielāgoti pēc izvēles gaišas, vidējas un tumšas krāsas sejas ādai.

Triks no Bellapierre: apvieno make-up bāzi ar vaigu sārtumu, izveidojot maiga toņa lūpu spīdumu, tādējādi grims būs ar vienotiem toņiem.

smokey eyes_kit

Komplekts Smokey eye efektam
Iekļauts viss noturīgam smokey eye efektam un sastāvs pilnībā dabīgs! Acu ēnu otiņa, divi mirdzošie acu ēnu pūderi, apjomu radoša skropstu tuša un TOP produkts – ūdensnoturīgs acu laineris.
Lietošana: Ar plakano acu ēnu otiņas daļu uzklāj Bronze Shimmer acu ēnu pūderi uz visa plakstiņa. Pēc tam uzklāj Diligence Shimmer acu ēnu pūderi, lai akcentētu acs ārējo kaktiņu, uzzīmējot uz sānu apgāztas V formas izliekumu ar otiņas galiņu. Izlīdzini acu ēnas vienmērīgā plūdumā, ar otiņu. Iezīmē smalku līniju gar skropstu augšējo maliņu dienas grimam. Ievērojāmakam efektam - veido biezāku līniju to velkot tālāk par skropstu līniju. Pilnīgam smokey eye efektam, uzklāj apjomu palielinošo skropstu tušu, sākot ar augšējām skropstām. Ja vēlies izteiktāku efektu, skropstu tušu ieklāj vairākās kārtās. Dabīgs smokey eye gatavs!
Ir pienācis laiks izbaudīt sakārtotību un lietot vienu make-up komplektu, kas atbilst Tavām vēlmēm. Konturē, izgaismo sejas ādu vai krāso acis – viegli izvēlēties un ērti lietot, neaizņemot daudz vietas. Iesakam Tev Bellapierre, lai arī Tu atrastu savu dekoratīvo kosmētiku!

P.S. Bellapiere komplekti pieejami tikai Biotēkās un www.bio.lv

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv