Biotēka

bellapierre zimols1

Izcel skaistāko savā sejā ar Bellapierre konturēšanas komplektu!

Bellpierre konturesana_banner


Vai zināji, ka skaistumu var pamatot zinātniski?
Esi gatava izcelt savu skaistumu - zinātniski pierādīts, ka par skaistākajiem cilvēkiem uztver tos ar simetriskākajām sejām, veselīgi starojošu ādu un dzimumam piemērotu sejas formu. To pielieto arī slavenības – viņu grima mākslinieki parūpējas, lai viņu seja izskatītos dabiski skaista ik uznācienā ar konturēšanas metodes palīdzību. Esi gatava to izmēģināt?

Ar Bellapierre konturēšanas komplektu var radīt nepieciešamo efektu viegli un ātri, izceļot savas sejas skaistos pantus un ļaujot ādai brīvi elpot.

Bellapierre dabīgā dekoratīvā kosmētika ir paredzēta jutīgai ādai, tā ir atzīta par hipoalerģisku.
Visi minerālpigmenti ir veidoti uz vizlas (dabas ieža) bāzes. Sasmalcinot vizlu, atkarībā no maluma, veidojas dažādu pigmentu toņi un tiem piemīt skaists gaismu atstarojošs efekts. Augstā minerālo pulveru kvalitāte nodrošina vienmērīgu klājumu un izcilu grima noturību, dabīgie pigmenti neiekļūst ādā un neaizsprosto poras.

Bellapierre sejas formas konturēšanas un izgaismošanas komplekts (pieejams dažādos toņos) veido dabīgi simetrisku sejas formu tikai 3 soļos - pati izveido, saņemies un pamēģini, tas ir vienkārši!

1. Vienmērīgi izklāj Mineral Foundation pūderi uz sejas, kakla un dekoltē ar Kabuki otiņu, lai veidotu vienmērīgi izlīdzinātu toni.
2. Ar tumšo konturēšanas toni iezīmē sejas zonas, kuras vēlies konturēt (lūkojies pievienotajā piemērā kā ieteicams iezīmēt kontūras atbilstoši Tavai sejas ādas formai)
3. Gaišo toni klāj vietās, kuras vēlies izcelt (vai klāj tās atbilstoši pievienotajam piemēram).
Izpludini visas uzklātās līnijas ar komplektā pievienoto Kabuki otiņu un noturīgs dienas grims gatavs!

Savu skaistumu vari izcelt pavisam vienkārši, šoreiz augstākā zinātne nebūs jāpielieto daudz. Trīs soļi un pievilcīgi simetriski sejas panti iemirdzas Tavā sejā – būsi kā slavenība, izteikti simetriski skaista. Tu pārtapsi par savu mīļāko grima mākslinieku!

Bellapierre ir viss, lai izceltu Tavu dabiski skaisto simetriju!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv