Biotēka

bellapierre zimols1

Bellapierre skūpstu drošie lūpu krēmi

bellapierre lipstick

„Meitenes, jaunumi no Bellapierre ir klāt!“, paziņo kolēģe, un mums visām iemirdzas acis, jo zinām, ka būs iespēja izmēģināt jaunus, kvalitatīvus dekoratīvos produktus. Es izmēģināju Bellapierre Kiss Proof Lip Creme matēta efekta lūpu krēmu „Nude“ jeb bēši rozā lūpām pieskaņotu toni – uzklāju to no rīta un tikai pēc pusdienām atminējos,

ka vajadzētu uzklāt atkārtoti… piegāju pie spoguļa un skatos, ka lūpu krēms joprojām iekrāso manas lūpas matēti bēši rozā tonī. Biju sajūsmā!

Jaunie Bellapierre Kiss Proof Lip Creme ilgnoturīgie lūpu krēmi ir veidoti no izmeklētām sastāvdaļām, kas veicina lūpu spīduma noturību, piemēram, bišu vaska, kas papildus baro lūpas. Noturība ar matētu efektu!

Bellapierre dekoratīvās kosmētikas skaistie toņi ir iegūti no dabīgiem iežiem – minerālpigmentiem, visa spektra toņos. Izvēlies savu toni:
- Nude – bēši rozā tonis, kas perfekti saskanēs ar Tavu lūpu toni;
- Incognito – maigs, persiku rozā tonis svaigu pasteļtoņu grimam;
- Hibiscus – tumši sārts, ļoti juteklisks tonis, kas piesaistīs skūpstus;
- Antique Pink – rozā, viegli metālisks tonis, kas sader ar izgaismotu grimu.

Lietošana:
uzklāj krēmīgās konsistences lūpu krēmu un pagaidi pāris mirkļus, līdz tas nožūst un izveidojas perfekti matēts tonis, kas saglabāsies visas dienas garumā!

Padoms:
ļauj lūpu krēmam nožūt bez tā izlīdzināšanas - nesaberzējot lūpas vienu pret otru, lai rastos perfekti matēts efekts.

Izteiktai noturībai, lai lūpu krēms saglabātos 24 stundas, iesakām uzklāt Bellapierre Kiss Proof Lip Finish nostiprinošo lūpu krēmu, kas piešķirs papildus spīdumu!

Jaunie Bellapierre Kiss Proof Lip Creme ir mūsu vasaras hīts Biotēkā – uzklāj un viss paveikts! Lūpas būs vienmērīgi matētas visas dienas garumā - bez piepūles.

Bellapierre skūpstu drošie, matētie lūpu krēmi ir pieejami visos Biotēkas veikaliņos un BIO.LV – izmēģini arī Tu un dod ziņu, kā patika!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv