Biotēka

big 2

Manuka - ādas labsajūtai pat visekstremālākajos laika apstākļos

 

02 CC Manuka kosmetika baneris liels

Nav nelabvēlīgu laika apstākļu! Ir tikai laika apstākļiem nepiemērots apģērbs un… neatbilstoša ādas kopšana. Brīžos, kad ādai nepieciešama intensīvāka kopšana un maigākas rūpes, Jums noderēs ādas kopšanas līdzekļi ar Jaunzēlandes savvaļas manuka medu – iespējams, vērtīgāko saldo zeltu pasaulē.


Francijas uzņēmums „Comptoirs & Compagnies” piedāvā ne tikai Jaunzēlandes savvaļas manuka medu un ledenes ar garantētu unikālo manuka faktoru IAA® jeb UMF®, bet arī īpašu kosmētiku, kuras sastāvā ir izmantots līdz pat 40% šī neperastā medus, kas ir vienīgais zināmais medus pasaulē ar neperoksīdu aktivitāti. Uz produktu iepakojuma esošais IAA® indekss norāda manuka medus neperoksīdu aktivitāti – tā tiek noteikta laboratorijā katrai ievāktajai medus partijai. 10+ manuka medus aktivitāte ir pielīdzināma vismaz 10% fenola ūdens šķīduma, bet 15+ aktivitāte – vismaz 15% fenola ūdens šķīduma antibakteriālajai iedarbībai.


Apvienojot Jaunzēlandes pirmiedzīvotāju maoru tautas dziedniecības tradīcijas un mūsdienu zinātnes atziņas, „Comptoirs & Compagnies” ir izstrādājis intensīvi atjaunojošu, ECOCERT sertificētu dabīgās kosmētikas sēriju, kurā ietilpst:
CC atjaunojoss krems
Atjaunojošs krēms ar IAA® 10+ manuka medu (40 ml) – ar tā sastāvā esošajiem 40% IAA® 10+ manuka medus intensīvi atjauno sausu un bojātu ādu. Krēms ir bagātināts ar organiskām hohobas, makadāmijas riekstu eļļām, šī sviestu, bisabolu un E vitamīnu un ir piemērots lietošanai arī uz viegliem apdegumiem un nobrāzumiem. Lietošana: uzklāt uz attīrītas ādas 2 reizes dienā vai biežāk. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 20% organiskas. Nesatur konservantus un parabēnus.
CC lupu balzams
Intensīvi atjaunojošs lūpu balzams ar IAA® 15+ manuka medu (15 ml) – ar tā sastāvā esošajiem 10% IAA® 15+ manuka medus tūlītēji intensīvi atjauno un mitrina sausu, sasprēgājušu un jutīgu lūpu ādu, kas cietusi no ekstrēmu laika apstākļu iedarbības vai fizioloģiskām reakcijām. Lūpu balzams ir bagātināts ar vaskiem un barojošām augu eļļām un sniedz tūlītēju komforta sajūtu. Lietošana: uzklāt uz lūpām, cik bieži vien nepieciešams. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 55,3% organiskas. Nesatur konservantus, parabēnus, alkoholu.
CC roku krems
Intensīvi atjaunojošs roku krēms ar IAA® 15+ manuka medu (50 ml) – intensīvi mitrina un atjauno stipri bojātu, sausu un saplaisājušu roku ādu. Īpaši koncentrētā krēma netaukainā tekstūra nodrošina ātru iesūkšanos un sniedz tūlītēju komforta sajūtu. Lietošana: uzklāt uz bojātās ādas, cik bieži vien nepieciešams. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 18,2% organiskas. Nesatur alergēnus, alkoholu, konservantus un parabēnus.
CC komplekts
Kosmētikas komplekts intensīvai ādas atjaunošanai un mitrināšanai ar manuka medu – komplektā ietilpst: atjaunojošs krēms ar IAA® 10+ manuka medu (40 ml), intensīvi atjaunojošs roku krēms ar IAA® 15+ manuka medu (50 ml), intensīvi atjaunojošs lūpu balzams ar IAA® 15+ manuka medu (15 ml).


„Comptoirs & Compagnies” unikālā Jaunzēlandes savvaļas manuka medus spēks – Jūsu ādas labsajūtai pat visekstremālākajos laika apstākļos!

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv