Biotēka

Coslys-2

Ar brīvdienu smaržu: jaunie Coslys dezodoranti

Coslys rakstam


Ja pievērsi acis, spēsi sajust sevi šeit un tagad, sevi tur un toreiz. Tuvākā un tālākā zemē, Latvijas laukos, piektdienas vakarā, svētkos. Skaisti, iedvesmojoši, meditatīvi, aktīvi. Coslys radījis divus roll-on dezodorantus ar eksotiskiem brīvdienu aromātiem - atspirdzinošo citrusu vitamīnu un saldi maigo mandeļu. Lai nekad neaizmirstu par brīvdienu.

Kā, lai izvairās no nepatīkama ķermeņa aromāta, nekaitējot organismam? Atbilde ir – lietojot dabisku dezodorantu. Coslys dezodoranti dabīgā veidā neļauj vairoties baktērijām un neitralizē nepatīkamo aromātu. Ar pierādītu 12 stundu efektivitāti Coslys dezodorantos nodrošina augu valsts sastāvdaļas – ēteriskās eļļas. Pateicoties alvejai āda tiek teicami mitrināta. Dezodoranti ļauj ādai elpot, aizsargā no nepatīkamā sviedru aromāta, neaizsprosto poras. Šo Coslys dezodorantu sastāvā nav alumīnija sāļu un alkohola.

COSLYS CITRUSU VITAMĪNU DEZODORANTS ir augu bāzes dezodorants, kas kavē baktēriju un nepatīkama aromāta veidošanos ļoti maigā veidā, jo neiejaucas dabiskajos organisma procesos. Eko dezodoranta sastāvā ir mālu un rīsu pulveris, kas absorbē mitrumu, atsvaidzinošā alveja un ādu uzmundrinošā saldo apelsīnu ēteriskā eļļa. Dezodorantam ir 100% dabīgs, salds citrusu aromāts.

COSLYS MANDEĻU DEZODORANTS ir augu bāzes dezodorants, kas kavē nepatīkamā aromāta rašanos ļoti maigā veidā, neiejaucoies dabiskajos organisma procesos. Eko dezodoranta sastāvā ir māli, kas absorbē mitrumu, savukārt atsvaidzinošā alveja un ādu mīkstinošā saldo mandeļu eļļa kopj ādu. Dezodorantam ir 100% dabīgs, maigi salds aromāts.

Padoms: abi dezodoranti ir paredzēti atkārtotai uzpildei, pēc iepakojuma iztukšošanas apakšējo daļu atskrūvējiet un tā vietā ieskrūvējiet jaunu citrusu vitamīnu dezododorantu vai mandeļu dezodorantu. Finansiāli izdevīgs un videi draudzīgs risinājums!

Brīvdienas ir atvaļinājums no ierastā. Un ierastajā būtiski ir atcerēties brīvdienas. Pat, ja nekad neesi bijusi tur, kur mandeles un mandarīni kokos aug, eksotiskie Coslys dezodorantu aromāti aizvedīs turp, kur sirds kāro būt viskvēlāk – brīvdienās.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv