Biotēka

Coslys-2

Coslys keratine laika pavēlniecēm

Coslys rakstam2


Ak, ja mums dāvātu kaut pusstundiņu, lai no rītiem varētu ilgāk pagulēt! Bet modinātājs uzstādīts ar aprēķinu, lai mēs pagūtu savest kārtībā matus.
Piecpadsmit minūtes, pusstundu, vēl vairāk? Cik ilgu laiku pie spoguļa pavadi Tu, lai būtu mierā ar saviem matiem? Ja vēlamais rezultāts ir nevainojami nogludināti un spīdīgi mati, tad procedūra ieilgst vēl vairāk.


Franču dabiskā kosmētikas Coslys matu kopšanas sērija Keratine matus kopj ar īstenu francūzietes attieksmi pret izskatu – lai rezultāts būtu nevainojams, ieguldītais laiks – minimāls.
Coslys Keratine to paveic pāris soļos! Pirmais – izmazgā matus ar Coslys Keratine šampūnu, lai bagātīgās šampūna putas tos rūpīgi attīrītu; otrais -  ieklāj matos Coslys Keratine kondicionieri, kas atjauno matu šķiedras un padara tos  mirdzošus ar iedarbīgo augu keratīnu un keramīdu.
Trešais solis – ieveido matus, un izbaudi, cik Tavi mati kļuvuši pakļāvīgi un cik ātrā laikā Tu tiec pie kārotā rezultāta. Keratīna slānis ir apņēmis ir katru matu, pasargājot no karstuma kaitīgās ietekmes ieveidošanas laikā. Aktīvie augu ekstrakti, ar ko bagātināta Coslys Keratine sērija, ir piešķīruši matiem skaistu mirdzumu un padarījuši matus stiprus un aizsargātus!
Ja laiks palutināt sevi mazliet ilgāk - ieklāj matos Coslys Keratine matu masku, kas bagātināta ar ar atjaunojošo liliju ekstraktu Jau pēc pirmās maskas lietošanas reizes redzēsi, ka mati ir kļuvuši gludāki, spīdīgāki un dzīvīgāki.

Rūpējies par savu skaistumu ar tādu pat šiku un vieglumu, kā to dara francūzietes, izvēloties dabiskus, bet reizē inovatīvus un profesonālus kopšanas līdzekļus – Coslys Keratine.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv