Biotēka

Dr Hauschka

SVINOT KOSMĒTIKAS KULTŪRU DR. HAUSCHKA 1967–2017

drha deco_banner

DR. HAUSCHKA JAUNĀ DEKORATĪVĀS KOSMĒTIKAS LĪNIJA – KAD SATIEKAS KRĀSAS UN ĀDAS KOPŠANA!

 

Izcelt virspusē katras sievietes skaistumu, izmēģināt nianses un akcentēt atšķirīgās īpatnības atkarībā no noskaņojuma. „Jaunās līnijas izstrādei esam veltījuši daudz laika, strādājām pie neskaitāmiem jaunu krāsu toņiem, produktiem un tekstūrām. Beidzot tie ir te – dāvana Dr. Hauschka 50 gadu jubilejas svinībās – dekoratīvās kosmētikas līnija ar 81 produktu - sejai, acīm un lūpām“, Dr. Hauschka pārstāvji par zīmola svinībām.

Izcel virspusē savu iekšējo skaistumu! Jebkurā Dr. Hauschka produktā sejai, acīm un lūpām sastāva galvenā loma ir ārstniecības augiem ar stimulējošām īpašībām. Pētniecības, attīstības un mārketinga komanda, - arī nākotnē kopā ar vizāžistiem un kosmetologiem sezonāli papildinās dekoratīvās kosmētikas klāstu ar kolekcijas produktiem ierobežotā daudzumā.
Vai varētu būt labāks veids, kā atzīmēt Dr. Hauschka zīmola apaļo 50 gadu jubileju?

DR. HAUSCHKA STĀSTS
Radot jauno dekoratīvās kosmētikas līniju, mūsu komanda iedvesmojās no uzņēmuma līdzdibinātājas Elizabetes Zigmundes jaunatklājējas gara. Sarkanā lūpu krāsa jau toreiz bija pašsaprotama Elizabetes personības izpausmes daļa. „Mūsu seja ir pirmais, ko atklājam“, viņa sacīja.
1960. gadā Elizabete kopā ar Rūdolfu Haušku un viņa darbiniekiem izveidoja pirmos ādas kopšanas produktus. Pirmie Dr. Hauschka ādas kopšanas produkti tika laisti tirgū 1967. gadā, bet līdz 1981. gadam pirmie dekoratīvās kosmētikas produkti acīm un lūpām jau bija pieejami kosmetologu salonos. 1999. gadā tirgū ienāca pilna dekoratīvās kosmētikas līnija, apvienojot ārstniecības augu un minerālpigmentu kopjošās īpašības.
Šogad, 2017. gadā mēs iepazīstinām Jūs ar jauno dekoratīvās kosmētikas līniju, kas sastāv no 81 produkta sejai, acīm un lūpām. Visiem produktiem piemīt kopjošas īpašības, bet to krāsu piedāvājums ir daudz plašāks kā iepriekš.

SASTĀVDAĻAS
Jebkura Dr. Hauschka produkta sastāvā galvenā loma ir ārstniecības augiem, zināmā mērā tie nosaka produktu būtību. Tikai tad tiek pievienotas visas pārējās sastāvdaļas - vaski, eļļas vai pigmenti. „Piemēram, Dr. Hauschka lūpu krāsa ne tikai izdaiļo lūpas, bet arī aizsargā un kopj tās. Tieši tas padara mūsu dekoratīvo kosmētiku īpašu,“ saka Marija Kallasa, Dr. Hauschka kosmētikas izstrādes nodaļas vadītāja.
Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas izejmateriāli, cik vien tas iespējams, ir iegūti tikai no sertificētām organiskām Demeter saimniecībām. Visi Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas produkti ir NATRUE sertificēti un atbilst, starptautiskajiem dabīgas un ekoloģiskas kosmētikas standartiem, tie nesatur sintētiskas smaržvielas un konservantus, minerāleļļas, silikonus un PEG, tie ir arī dermatoloģiski un oftalmoloģiski testēti.

KRĀSAS
Dr. Hauschka starptautiskais grima mākslinieks Karims Satars izjūt un izceļ katrā sejā individuālo un unikālo. Karims ir bijis iesaistīts jaunās dekoratīvās kosmētikas produktu radīšanā jau no paša sākuma.
“Dr. Hauschka komanda ir ne tikai radījusi jaunus produktus un krāsas, bet arī izveidojusi pilnīgi jaunas krāsu kombinācijas. Visas šīs jaunās kombinācijas aicina izmēģināt dažādus stilus. Produkti ideāli der arī iesācējiem, jo ir patīkami ādai, saplūst ar individuālo ādas toni un nekad neizskatās uzkrītoši. Tā ir zīme, ka šī dekoratīvā kosmētika ir īpaša un respektē katras sievietes individualitāti,” stāsta grima mākslinieks.
Pat ja divām sievietēm tiks uzklāts vienādu toņu grims, tas atšķirsies un izcels katras sievietes individualitāti, ņemot vērā krāsu iedarbību un ādas pigmentāciju. Krāsu daudzveidību jaunajā
Dr. Hauschka dekoratīvajā kosmētikā rada dabīgas izcelsmes minerālpigmenti, kas saplūst ar lietotājas individuālo toni. Tas nozīmē, ka intensīvie toņi izskatās izteiksmīgāk, bet ne mākslīgi. Jaunā dekoratīvā kosmētika piedāvā arī jaunumus – izgaismojošos produktus: neredzamos palīgus, kas izceļ grimu un krāsu toņus vai arī piešķir sejai kontūras bez grima.

DR. HAUSCHKA 81 SKAISTUMA RADĪTĀJS

• SEJAI
Dr. Hauschka 18 izlīdzinošie produkti – tonālie krēmi, konsīleri un pūderi - jebkurai ādai piešķir harmonisku līdzsvaru, atklājot individualitāti. Rūpīgi veidotas ārstniecības augu kompozīcijas, sniedz ādai līdzsvarojošus un aktivizējošus impulsus.

TONĀLAIS KRĒMS - perfekts tonālais krēms, kas pielāgojas individuālajam sejas tonim. Pateicoties vieglai līdz vidējai sedzamībai, tonālais krēms veido vienmērīgu sejas ādas toni un nomaskē apsārtumu. Tas pieškir ādai dzīvīgu starojumu, saglabājot atšķirīgo, un ir piemērots visiem ādas stāvokļiem. Krēmam raksturīga viegla tekstūra un ērta uzklāšana. Rūpīgi izstrādāts sastāvs, - minerālpigmenti un ārstniecības augu ekstrakti, īpaši granātābolu esence, kas stimulē ādas atjaunošanos. Pateicoties augstvērtīgajiem vaskiem un augu eļļām, - piemēram, makadāmijas riekstu un kokosriekstu eļļai, krēms uztur ādas mitruma līmeni un pasargā to no ārējās ietekmes.

KONSĪLERIS - labāka sedzamība nomaskē tumšos lokus zem acīm, apsārtumu, pigmentācijas plankumus un citus mazos defektus. Konsīlera toņi ideāli saskan ar Tonālo krēmu toņiem, tos var savstarpēji kombinēt. Ideāli piemērots mazo defektu maskēšanai dienas laikā, arī tad ja esat ceļā. Produkta daudzums ir viegli kontrolējams ar dozatoru. Tā sastāvā ir bagātīgi kopjoša bāze ar avokado, makadāmijas riekstu un hohoba eļļu, kā arī šī sviestu. Ārstniecības augu kompozīcija ar pērkonamoliņu, burkānu un kliņģerīti nomierina iekaisušu ādu.

KOMPAKTAIS PŪDERIS - ideāls grima atsvaidzināšanai, atrodoties ceļā. Piešķir ādai dabīgi matētu izskatu un izlīdzina sejas ādas toni. Burvju lazdas un melnās tējas ekstrakts aizsargā ādu. Minerālpigmentu un ārstniecības augu kompozīcija no burvju lazdas un zīda pūdera pārklāj ādu ar maigi samtainu kārtu.

BIRSTOŠAIS PŪDERIS - ļoti smalka tekstūra un ilgstoša iedarbība, maigi nofiksē grimu un matē sejas ādu. Pūderis ir caurspīdīgs, tāpēc pielāgojas jebkuram ādas tonim, kā arī ideāli saplūst ar citiem tonējošajiem produktiem. Gaisīga minerālpigmentu un ārstniecības augu kompozīcija no burvju lazdas un zīda pārklāj ādu ar maigi samtainu kārtu, nesausinot to. Pērkonamoliņš un melnā tēja aizsargā un kopj ādu.

BRONZĒJOŠAIS PŪDERIS - ideāls sejas modelēšanai un sejas vaibstu akcentēšanai. Smalkais pūderis piešķir ādai caurspīdīgu iedeguma izskatu. Nodrošina dabīgi veselīgu starojumu, viegli pārklājot grimu ar matētu kārtu. Pūdera sastāvā ir minerālpigmenti un ārstniecības augu ekstrakti, - burvju lazda, pērkonamoliņš, salvija un zīds, - kas atjauno un līdzsvaro ādu.

image002image003image004

JAUNUMS! IZGAISMOJOŠAIS KONSĪLERIS - noguruma ēnas tiek mazinātas ar dabīgiem gaismas refleksiem. Acumirklī piešķir ādai vieglu starojumu. Ideāli piemērots grima atsvaidzināšanai vai pēc tonālā krēma uzklāšanas. Konsīlera sastāvā ir minerālpigmenti un ārstniecības augi, - pērkonamoliņš, burkāns un kliņģerītes, - kas kopj jutīgas ādas zonas. Avokado eļļa, mandeļu eļļa un šī sviests aizsargā un kopj ādu. Piemērots jutīgai ādai.

SEJAS TONI KORIĢĒJOŠAIS PŪDERIS - pateicoties izmeklētu nianšu kompozīcijai, tas samazina apsārtumu, izgaismo ēnas un piešķir ādai svaigu izskatu. Minerālpigmentu un ārstniecības augu kompozīcija no pērkonamoliņa, burvju lazdas un melnās tējas garantē koptas un svaigas ādas izskatu. Pistāciju tonis neitralizē ādas apsārtumu, aprikožu tonis – izceļ individuālo ādas nokrāsu, vaniļas tonis – izgaismo tumšās ēnas, bet gaiši brūnais – mijiedarbojas ar citiem toņiem un veido līdzsvarojošu pūderi.

VAIGU SĀRTUMS DUO - modelē seju un izceļ vaigu zonu. Pateicoties tumšam, matētam un gaišam, mirdzošam pūdera tonim, vaigu sārtums piešķir ādai dzīvīgumu. Minerālpigmentu un ārstniecības augu kompozīcija no salvijas un burvju lazdas viegli akcentē vaigus. Dabīgais zīds padara ādu samtainu un maigu.

image006image007image005

• ACIS
Gaišs un tumšs, silts un auksts, mirdzošs un matējošs – kontrasti liek acīm mirdzēt. Dr. Hauschka dekoratīvajā kosmētikas līnijā ir 26 produkti acīm. Intensīvu toņu acu ēnas, acu zīmuļi, šķidrie acu laineri, skropstu tušas visdažādākajās kombinācijās modina vēlmi izmēģināt aizvien jaunas versijas. Visi Dr. Hauschka acu dekoratīvās kosmētikas produkti ir oftalmoloģiski testēti.

ACU KONTŪRZĪMULIS - intensīvas krāsas izceļ katra individuālo skaistumu, acu formu un krāsu. Uzklājot uz acs augšējā plakstiņa, vizuāli akcentē skropstas. Aivas un karnauba vasks padara uzklāšanu ērtu un vienmērīgu. Minerālpigmentu un ārstniecības augu kompozīcija no pērkonamoliņa, burvju lazdas, melnās tējas un šī sviesta nomierina un kopj jutīgo ādu ap acīm. Uzklājiet uz acs augšējā un/vai apakšējā plakstiņa un izlīdziniet ar aplikatoru.

ŠĶIDRAIS ACU LAINERIS - lainerim ir īpaši smalka otiņa, kas ļauj uzvilkt precīzu un skaistu līniju. Ērti uzklājams un ilgnoturīgs, pieejami divi toņi. Produktu sastāvā ir bagātīga minerālpigmentu un ārstniecības augu kompozīcija no žibulīša, melnās tējas un nīma, rožu un bišu vasks. - kas kopj un nomierina ādu ap acīm.

ACU ĒNAS - mirdzošas, intensīvu toņu ēnas izceļ jebkuras acis. Acu ēnas 01 ir iespējams izmantot kā izgaismotāju. Minerālpigmentu un ārstniecības augu kompozīcija no melnās tējas un zīda nomierina un kopj jutīgo ādu ap acīm.

ACU UN UZACU PALETE - ideāla uzacu formas veidošanai. Samtaini matētie toņi piešķir acīm dziļumu un akcentē uzacis, sniedzot – neskaitāmas ēnojumu iespējas, - no izsmalcināta līdz izteiksmīgam. Minerālpigmentu un ārstniecības augu kompozīcija no melnās tējas un zīda nomierina jutīgo ādu ap acīm. Ideāla dūmakainam grima tēlam.

PAGARINOŠA SKROPSTU TUŠA – īpaši izteiksmīga acu izskatam. Tuša aptver katru skropstu un akcentē to. Minerālpigmentu un ārstniecības augu kompozīcija no žibulīša, melnās tējas un nīma nomierina jutīgo ādu ap acīm. Augstvērtīgs rožu un bišu vasks aptver katru skropstu un padara tās samtainas. Tuša piemērota arī kontaktlēcu lietotājām.

SKROPSTU TUŠA APJOMAM - smalku saru birstīte biezām un apjomīgām skropstām. Tuša piešķir skropstām apjomu un stiprina katru skropstu atsevišķi. Tās sastāvā ir dabīgie minerālpigmenti un ārstniecības augu ekstrakti, aivas sēklu ekstrakts un augstākās kvalitātes kandelila vasks, bišu un rožu vasks. Zīds un melnās tējas ekstrakti, nīms un žibulītis, - kopj jutīgo ādu ap acīm. Tuša piemērota arī kontaktlēcu lietotājām.

image008image009image010image011

JAUNUMS! ACU KONTŪRZĪMULIS “NUDE“ - gaišais miesas krāsas tonis liek acīm starot un izskatīties lielākām. Uzklājiet uz iekšējās apakšējās plakstiņa malas.

ACU ĒNU KOMPLEKTS TRIO - harmoniskas krāsu nianses, mirdzoši toņi un dabīgas kontūras jūsu starojošajam skatienam. Zīdaina acu ēnu tekstūra piešķir mirdzumu un izceļ jebkuras acis. Minerālpigmentu un ārstniecības augu kompozīcija no melnās tējas un zīda nomierina un maigi kopj jutīgo ādu ap acīm.

UZACU UN SKROPSTU VEIDOŠANAS ŽELEJA - dabīgi caurspīdīgā želeja piešķir skropstām un uzacīm formu un nofiksē tās, kā arī apvelta skropstas un uzacis ar dabīgu spīdumu. Lai tušas efekts būtu intensīvāks, želeju var lietot uz skropstām kā bāzi. Želejas sastāvā ir ārstniecības augu, nīma lapu un žibulīša ekstrakti, kas kopj un aizsargā jutīgo ādu ap acīm.

image012image013image014

• LŪPAS
No maiga līdz spēcīgam no atturīga līdz valdzinošam efektam – 37 jauni Dr. Hauschka lūpu produkti, ar uzlabotu klājumu, intensitāti un krāsām. Lūpu krāsu toņi jebkurām lūpām un jebkuram gadījumam! Iedvesmojieties no sešām krāsu niansēm: rožu, rozā, ogu, aprikožu, sarkanas un brūnas. To bagātīgā tekstūra saplūst ar lūpu dabīgo toni, veidojot individuālas nianses.

LŪPU KONTŪRZĪMULIS - pateicoties īpašajam sastāvam, kontūrzīmulis maigi iezīmē precīzas un vienmērīgas lūpu kontūras. Pārejas varat izlīdzināt ar lūpu otiņu zīmuļa otrā pusē.

LŪPU KRĀSAS - intensīva krāsa un maigs spīdums. Izceliet lūpu individuālo dabīgo skaistumu ar toņiem katram lūpu tipam un situācijai - no aukstiem līdz siltiem, no maigiem līdz piesātinātiem, no dabīgiem līdz šarmantiem toņiem. Lūpu krāsu sastāvā ir minerālpigmenti un ārstniecības augu ekstrakti – rožu ziedlapiņu ekstrakts, mandeļu un aprikožu eļļa, karnauba vasks, - kas kopj un aizsargā lūpas. Augstākās kvalitātes dabīgās eļļas un vaski izsmalcinātam lūpu spīdumam.

CAURSPĪDĪGA LŪPU KRĀSA - piešķir vieglu krāsu mirdzumu. Krēmīga, izgaismojoša tekstūra, sastāvs no minerālpigmentiem un ārstniecības augu – mežrozītes un rožu ziedlapiņu ekstraktiem, bišu vaska un argana eļļas, kas kopj un aizsargā lūpas. Krāsa ir ērti lietojama, to var uzklāt uz lūpām, pat neieskatoties spogulī.

LŪPU SPĪDUMS - piešķir lūpām briljanta mirdzumu. Jutīgā lūpu āda tiek barota ar augstvērtīgām augu eļļām un vaskiem, kas saglabā mitruma līmeni un padara lūpas maigas. Smiltsērkšķu augļi kopā ar pērkonamoliņu baro un aizsargā jutīgo lūpu ādu.

image015image016image017image018

JAUNUMS! LŪPU KONTŪRZĪMULIS, CAURSPĪDĪGS - veido neredzamu, kopjošu formu, kas neļauj Lūpu krāsai, Caurspīdīgajai lūpu krāsai vai Lūpu spīdumam izsmērēties un izplūst. Tā sastāvā ir ārstniecības augu ekstrakti – burvju lazda, šī sviests, jojoba eļļa un rožu vasks, kas kopj un aizsargā lūpas.

LŪPU SPĪDUMS, CAURSPĪDĪGS – zīdaini viegls, piešķir lūpām caurspīdīgu mirdzošu spožumu. Tā sastāvā ir minerālpigmenti un ārstniecības augi, to skaitā pērkonamoliņa ekstrakts un mango sviests, kas mitrina un padara lūpas zīdaini maigas. Uzklājiet tieši uz lūpām vai pāri jau uzklātajai lūpu krāsai.

image019

• AUGSTĀKĀS KVALITĀTES OTAS UN AKSESUĀRI - AR ŠIEM PALĪGIEM GRIMS BŪS IDEĀLS!
Ideāla grima veidošanai ir nepieciešamas augstākās kvalitātes otas! Dr. Hauschka otas ir roku darbs, ar cēlkoka kātu un sintētiskiem augstākās kvalitātes sariem. Otas ir higiēniskas un viegli tīrāmas, kas ļauj vienmērīgi uzklāt Dr. Hauschka pūderus, lūpu krāsas un acu ēnas. Zīmuļu asināmais uztur perfektā formā augstākās kvalitātes zīmuļus. Ar šīm otiņām uzklāšana ir vienkārša un rezultāts – precīzs.

TONALĀ KRĒMA OTA - ideāli piemērota šķidras tekstūras uzklāšanai.
PŪDERA OTA - slīpināta ota vienmērīgai birstošā pūdera uzklāšanai.
VAIGU SĀRTUMA OTA - tulpjveida forma ļauj uzklāt krāsu mērķtiecīgi.
ACU ĒNU OTA - dažādu krāsu nianšu uzklāšanai un pludināšanai.
SLĪPĀ ACU ĒNU OTA - ar īsu galviņu, precīzai kontrastējošu krāsu toņu uzklāšanai.
LŪPU OTA - perfektas lūpu kontūras izveidošanai un lūpu krāsas uzklāšanai.

image021

DR. HAUSCHKA KVALITĀTE:
Jau kopš dibināšanas 1935. gadā WALA Heilmittel GmbH galvenais princips - ir bijis - "Jums pārveidoti dabas dārgumi". Vadoties pēc diennakts ritmiem – siltums un aukstums, tumsa un gaisma, kustība un miers, - uzņēmumā ir radīti ādas kopšanas līdzekļi, kuru sastāvā izmantotas biodinamiski audzētas un godīgā tirdzniecības ceļā iegūtas dabīgās izejvielas. Šo līdzekļu sastāvā esošie ārstniecības augi tiek iegūti un tālāk apstrādāti, izmantojot ritmizēšanas metodi. Dr. Hauschka mērķis ir radīt sajūtu līdzsvaru starp iekšējo un ārējo skaistumu. Baudīsim zīmola Dr. Hauschka 50 gadu jubileju kopā skaisti!

JŪS ESAT SKAISTA! DABISKA!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv