Biotēka

Dr Hauschka

Attīrīt nozīmē uzelpot!

715x300 5

Ādas attīrīšana ir tikpat dabiska kā elpošana. Tā attīra un atbrīvo ādu no netīrumiem un sagatavo tālākai kopšanai pēc holistiskā Dr. Hauschka ādas kopšanas koncepta. Jūsu āda būs attīrīta, mirdzoša, svaiga un ar veselīgu sārtumu.
Dr. Hauschka sejas attīrošie līdzekļi nesatur tenzīdus un veicina pašas ādas dabisko aktivitāti un atjaunošanos. Attīriet ādu no rīta un vakarā ar Attīrošo krēmu vai Nomierinoši attīrošo pieniņu. Attīrīšana sagatavo ādu nākamajiem ādas kopšanas posmiem. Mūsu āda uzelpo: āda ir attīrīta un mēs radām priekšnosacījumus dabiskajam skaistumam.

Dr. Hauschka Nomierinoši attīrošs pieniņš
Nomierinoši attīrošs pieniņš kopj un atbrīvo ādu no netīrumiem un dekoratīvās kosmētikas. Piemērots jutīgas ādas kopšanai. Pieniņu lieto gan no rīta, gan vakarā kā attīrošu pamatkopšanas produktu. Maiga emulsija sagatavo ādu nākamajiem Dr. Hauschka ikdienas sejas kopšanas posmiem. Sastāvā: pērkonamoliņš, jojoba un mandeļu eļļas, kas attīra un aizsargā ādu.

Dr. Hauschka Attīrošs krēms 
Maigi, bet dziļi attīra, atjauno, aizsargā, uzlabo sejas ādas krāsu un atbalsta ādas dabisko pašaizsardzību - veselīgas un mirdzošas ādas nodrošināšanai. Piemērots visiem ādas stāvokļiem. Attīrošais krēms aizsargā ādas dabīgo hidrolipīdo slāni, kā arī sagatavo ādu turpmākai ādas kopšanai. Sastāvā: kliņģerīte, kumelīte, asinszāle, pērkonamoliņš, krēmveida saldo mandeļu milti, kas maigi attīra, mitrina, tonizē un sašaurina ādas poras.

Dr. Hauschka Sejas toniks
Toniks maigi stimulē ādas dabisko aktivitāti, ādas attīrīšanu un atjaunošanu, samazina poras, regulē mitruma līmeni ādā un tauku dziedzeru darbību. Piešķir ādai veselīgu, tonizētu un starojošu izskatu. Toniks ir ideāls dienas kopšanas līdzeklis normālai, sausai un jutīgai, kā arī nobriedušai ādai. Sastāvā: pērkonamoliņa ekstrakts, kas līdzsvaro un stiprina ādu. Burvju lazda tonizē, uzlabo ādas elastību un samazina poras.


Dr. Hauschka Attīrošs toniks
Īpaši izstrādāts sejas toniks taukainai, problemātiskai ādai. Toniks maigi stimulē dabiskos ādas procesus, piešķir ādai veselīgu izskatu, regulē tauku dziedzeru darbību, mazina iekaisuma procesus un novērš apsārtumu, melnos komedonus un izsitumus, samazina poras. Sastāvā: margrietiņa un krese, kas novērš pārmērīgu sejas taukainumu, melnos komedonus, izsitumus uz ādas, samazina poras. Pērkonamoliņš regulē ādas pašaktivitāti un līdzsvaro to.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv