Biotēka

Dr Hauschka

Dienas krēms ar melisu – līdzsvarots spēks

Melissa 715x300 Bioteka

Šis dienas krēms ir ļoti īpašs, – tas veic šķietami neiespējamu uzdevumu: regulē tauku dziedzeru darbību T zonā, nomierina jutīgākās sejas daļas un vienlaicīgi mitrina ādu. Jo tieši līdzsvars ir tas, kas nepieciešams kombinētai ādai!


Dienas krēms ar melisu nodrošina sebuma izdales un mitruma līmeņa normalizēšanu  ādā, piešķir tai veselīgu toni, matē, mazina apsārtumu un uzlabo ādas struktūru kopumā.Tas ātri iesūcas ādā un, - tāpēc ir lieliska bāze pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas. Svaigais citronu aromāts ir iemīļots daudzu lietotāju vidū, to ir iecienījuši arī vīriešu kārtas pārstāvji.
Galvenā krēma sastāvdaļa ir melisas ziedu, lapu un kātu ekstrakts, kas spēj līdzsvarot kombinētas ādas pretrunīgās nepieciešamības. Pērkonamoliņa, burvju lazdas, kreses un burkāna ekstrakti nomierina ādu. Rūpīgi atlasīts ārstniecisko augu komplekss uzlabo ādas metabolismu, palīdz tai saglabāt mitrumu, remdē iekaisumu un jutīgumu. Tapiokas ciete matē un nodrošina vienmērīgu ādas toni.


Melisa – kompromisa augs
Melisa, jeb citronmētra ir pieticīgs, bet spēcīgs augs, kas spēj nomierināt prātu, atbrīvot no sāpēm vēderā un palīdzēt miega traucējumu gadījumos. Turklāt šo augu tā dievina bites! Gadsimtiem ilgi melisu audzē ārstnieciskos nolūkos, kā arī bišu dēļ, - lai nodrošinātu labu medus ražu.
14. gadsimtā, - pat Francijas karalis Čārlzs V bija iemīļojis melisu, pareizāk,- liķieri “Eau de Carnes”, ko viņam bija pagatavojušas Karmela klostera māsas. 17. gadsimtā melisas liķieris bija populārs arī Vācijā, kur to plaši izmantoja smadzeņu darbības stimulēšanai un stiprināšanai.
WALA izprot melisas unikālās līdzsvarojošās īpašības un, - tāpēc izmanto to Dienas krēma ar melisu un Lavandas-sandalkoka ķermeņa krēma izgatavošanā. Tiktiešām, citronmētra iedarbojas šķietami pretrunīgu indikāciju gadījumos: tā palīdz mūsu ķermenim, ādai un prātam. Šīs auga īpatnības ir saredzamas pat ar neapbruņotu aci, - tas spēj augt gan ļoti mitrā, gan sausā augsnē, gan saulē, gan ēnā.
Pieskaroties auga lapām, tas sveicina jūs ar īpašu aromātu, - reizē uzmundrinošu un nomierinošu. Pateicoties melisas dziednieciskajām un līdzsvarojošajām īpašībām, tā gadsimtiem ilgi tiek lietota visdažādākajos veidos.
Receptes:
• Svaigas melisas sulas komprese palīdz dziedēt brūces, novērš iekaisumu un alerģiskas reakcijas.
• Rītos melisas tēja uzmundrina, bet vakaros nomierina. Tēju pagatavo, 1 tējkaroti melisas aplejot ar verdošu ūdeni un ļaujot ievilkties 10 - 15 minūtes.
• Lai atbrīvotos no odiem un pasargātu sevi no tiem, ierīvējiet ādu ar svaigām melisas lapām.
• Visbagātīgākās ir tieši auga lapas, - tās satur visvairāk ēterisko eļļu, tādēļ pievienot svaigas melisas lapas salātiem un desertiem ir lieliska doma.
• Melisas uzglabāšanai saldētavā vai žāvēšanai tā jānovāc tieši pirms ziedēšanas, kamēr vēl nav kļuvusi rūgta un joprojām ir, spēka un aromāta pilna.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv