Biotēka

Faith zimola_aughsas_banner

FAITH IN NATURE ŠAMPŪNI BĒRNIEM

Faith in_nature_berniem_banner


Plaukti pilni spožiem uzrakstiem, ka tieši šis produkts būs pats labākais tavam mazulim. Taču, kuru izvēlēties savam bērnam?

Biotēkā esam stingri pārliecināti, ka visiem ir jālieto dabīgām sastāvdaļām veidoti produkti, jo īpaši bērniem! Mazuļa āda ir par 20-30% plānāka kā pieaugušajiem* un ir īpaši jutīga pret mikrobiem. Tā nav tik aizsargāta kā pieaugušo āda, kas ir pieradusi un adaptējusies apkārtējās vides kairinājumiem. Līdz ar to mazuļa kopšanai iesakām līdzekļus, kuri dabīgi aizsargā no baktērijām un kopj to.

 

Piemēram, Faith in Nature šampūni bērniem ir veidoti ar ādai atbilstošu pH līmeni, kas aizkavē baktēriju veidošanos. Šampūni ir pārbaudīti hipoalerģiski un veidoti tikai no dabīgām sastāvdaļām.

Faith in Nature šampūns ar kumelīti ir īpaši maigs mazuļa ādai. Kumelītes ekstrakts liegi remdē ādu un mīkstina to. Jūras sāls darbojas pret baktēriju rašanos un saudzīgi attīra bērna matus un ādu.

Faith in Nature šampūns ar lavandu saudzīgi attīra bērna matus un remdē galvas ādu. Lavandas eļļa mitrina un kopj ādu, kā arī stiprina matu saknes. Šampūns nodrošina antiseptisku iedarbību, jo satur jūras sāli.

Kā lietot?

Samitriniet mazuļa matus, ielejiet rokās mazliet šampūna un iemasējiet mazuļa matos, saputojot šampūnu. Rūpīgi izskalojiet ar tīru, siltu ūdeni.

Iegādājoties Faith in Nature bērnu šampūnus tu vari būt drošs, ka tie ir bez karinošajiem parabēniem, sintētiskām smaržvielām un krāsvielām, ftalātiem, SLES.

Vēl jo vairāk, Apvienotajā Karalistē radītais Faith in Nature zīmols, rūpējas par vidi un bērnu šampūnu pudelītes ir jau ottreiz pārstrādātas, kā arī varēs tikt pārstrādātas vēlreiz, lai tavs mazais pieaugot nebūtu radījis liekus atkritumus. Faith in Nature bērnu šampūni ir tik dabīgi, ka tie bioloģiski sadalās pēc matu mazgāšanas.

Faith in Nature bērnu šampūnus var iegādāties Biotēkas veikalos Rīgā un BIO.LV ar piegādi visā Latvijā.

Izvēlies savam mazulim hipoalerģisku dabīgu matu šampūnu ar lavandu vai kumelīti no Faith in Nature!

*- zinātniski pierādīts pētījums 2010. gadā: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19804498

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv