Biotēka

Farfalla baneris

Tavas sievišķības aromāts – Farfalla smaržas!

Farfalla smarzas


Kas liek Tev justies sievišķīgai? Tas, kā ģērbies, kā izturies? Komplimenti? Attieksme? Varbūt... aromāts? Tā smaržu nots, kas, gaisā uzvēdījot, liek vīrietim atskatīties? Tas sapņainais, saldais aromāts, pēc kura ilgojies, kad meklē iedvesmu un atbalstu? Rūgtenais svaigums, kas uzmundrina pašapziņu un dod enerģiju sasniegumiem?

Smaržas pacilā Tavu garastāvokli un ļauj atplaukt un iemirdzēties Tavai sievišķībai. Kā Tu pati jūties, tādu Tevi redz un pamana apkārtējie.

Ar šo filozofiju dalās arī Farfalla – Šveices aromterapijas profesionāļi ar vairāk kā 30 gadu pieredzi. Farfalla ir izveidojusi īpašus aromātus, kas izceļ mūsu sievišķību. Šie aromāti ir radīti no īstām ēteriskajām eļļām, tie ir 100% dabīgi un līdz ar to saskarē ar ādu kļūst par unikālu smaržas esenci.  

Ekskluzīvas smaržas īpašai sievietei!

Farfalla Femme Sauvage Eau de Parfum – neatkarīgai sievietei!
Viņa klīst pa mežiem un pilsētas džungļiem, mīl piedzīvojumu un pārsteiguma garšu. Šis aromāts slavina uzņēmības pilnu sievišķību. Svaigs, viegli rūgts, ar delikātiem akcentiem. Virsnotī svaigi citrusaugļi un neroli, kam seko zaļi rūgtenās angelica archangelica saknes, vijolīšu lapu un rozā piparu notis, liegi ieskautas sandalkoka un īrisu aromātā. Aromāts, kas izceļ viņas patstāvīgo garu!

Farfalla Essence Divine Eau de Parfum – izsmalcinātai sievietei!
Viņa ir sieviete, kas mīl skaistumu – vienmēr ir eleganti ģērbusies, gaumīgi uzkrāsojusies, ieveidojusi frizūru un tikko atjaunojusi manikīru. Šī aromāta kompozīcija ir ar cēlām ziedu notīm – jasmīnu, tuberozi, čampakas magnoliju un neroli, kas aromāta valkātāju ieskauj starojošas sievišķības plīvurā. Melisa un citronkoks sniedz sulīgu svaigumu, kamēr vaniļas, rožu-sandalkoka, īrisa un dzintara notis pieškir tikai šim aromātam raksturīgu dziļumu un attieksmi. Aromāts, kas izceļ skaistāko viņā!

Farfalla Terres d’Aventure Eau de Parfum – jauneklīgai sievietei!
Viņa dzīvo šeit un tagad, viņai nav vecuma un robežu. Viņa ir sieviete un meitene reizē. Domas atraisās, katra stunda atnes iedvesmojošas tikšanās, elpu aizraujošus skatus un unikālu pieredzi. Dzīvespriecīgais mandarīnu un bergamotes aromāts ar atsvaidzinoši zaļajiem muskatsalvijas un vetivera akcentiem pavada viņas radošo garu. Ciedrs, īriss un rožu ģerānija rosina jaunatklāšanas prieku, kompozīciju noslēdzot ar dhavanam esenci. Aromāts, kas atbrīvo!

Kurš Farfalla aromāts izcels Tavu sievišķību?  

Izmēģini Farfalla smaržas Biotēkās*:
- Kr. Barona ielā 24/26, Rīgā,
- t/c SPICE HOME, Jaunmoku ielā 13, 1. stāvā, Rīgā,
- SKY, Hipokrāta ielā 28, Rīgā.

*pieejamas ierobežotā daudzumā

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv