Biotēka

Florame category2

Florame difūzeri aromterapijai

florame difuzeri


Kā lietot ēterisko eļļu – aroma lampiņā, bļodā ar karstu ūdeni vai elektriskajā izsmidzinātājā – tas atkarīgs no tā, ko vēlaties panākt: aromatizēt lielu vai mazu telpu, izmantot eļļu kā smaržas vai terapeitiskiem nolūkiem…

Terapeitiskiem nolūkiem ēterisko eļļu parasti iepilina bļodā ar karstu ūdeni, galvu apsedz ar dvieli un turot seju virs bļodas, ieelpo karstos tvaikus. Aromāts izdalās acumirklī, taču nesaglabājas ilgi.

Taču, tā kā sildīšana izmaina ēterisko eļļu molekulāro struktūru, ieteicamāks šajā gadījumā būtu elektriskais difūzeris. Tas izsmidzina eļļu, to nekarsējot, tādejādi saglabājot to struktūru un aromterapeitisko efektu pilnībā. Šādi izsmidzinātas ēteriskās eļļas molekulas saglabājas gaisā vairākas stundas, tādēļ aromāts telpā saglabājas ilgāk un ēteriskās eļļas aromterapeitiskais efekts (nomierinošais, tonizējošais, garastāvokli uzlabojošais u.c. ) ir izteiktāks, nekā lietojot cita veida aromlampiņas. 15 minūšu ilga Florame difūzera darbināšana piepilda Jūsu dzīvokli (20 – 80 m2) ar izvēlētās ēteriskās eļļas aromātu uz vismaz vienu stundu.

Izvēlies savu Florame difūzeri, to pieskaņojot telpas interjeram:
Elektriskais difūzeris ar stikla kakliņu un koka pamatni īpaši iederēsies minimālisma un koka materiāliem iekārtotās telpās;
Ultraskaņas difūzeris ar gaumīgo baltās keramikas dizainu īpaši iederēsies klasiskā mājas interjerā;
Ultraskaņas difūzeris ar stikla kupolu un gaismas efektu izcelsies modernā vidē;
Florame USB difūzeri – aromterapijai darbā vai automašīnā.

Pielavījies nogurums, un vajadzīgs uzmundrinājums – „ieslēdz" citrona aromātu! Kolēģi apkārt šķauda un klepo? „Ieslēdz" antibakteriālām īpašībām apveltīto eikalipta vai greipfrūta ēterisko eļļu!

Netīk ķīmiskās auto „eglītes", ko mitro paklājiņu sezonā tomēr esam spiesti lietot, lai atvairītu nepatīkamu aromātu? Florame USB difūzeris ir lieliska iespēja padarīt autosalonu par oāzi, kurā valda patīkams un relaksējošs aromāts. Izvēlies baltas vai melnas krāsas USB difūzeri un baudi līdzi ņemamo aromterapiju ik dienu.

Florame difūzeru aromātu kombināciju ieteikumi, lai:
1) radītu patīkamu noskaņu Jūsu mājās, piemēram, citrons kopā ar eikaliptu ir spēcinošs un tonizējošs; lavanda, ilang-ilang, apelsīns, pačūlija – relaksējošs;
2) neitralizētu nevēlamas smakas dzīvoklī vai attīrītu gaisu, piemēram, saaukstēšanās sezonā labs ir apelsīns, citrons, eikalipts (eikaliptu, lietojot difūzerī, vēlams kombinēt ar lavandu vai citronu, greipfrūtu vai priedi);
3) atvairīt odu un citu insektu klātbūtni Jūsu mājoklī var ar citronellas (kuru var kombinēt ar Bourbon ģerānijas un citroneikalipta ēteriskajām eļļām) palīdzību, vai pačūliju – pret kodēm.

Izmantojiet tikai 100% dabīgas augu ēteriskās eļļas, kas nav atšķaidītas. Aromterapija ir patīkams veids kā ietekmēt atmiņu, hormonus un emocijas caur ožas sistēmu.  Inhalācijas ir ātrs veids, kā iedarboties uz deguna dobumu, balseni, bronhiem, plaušām un pārējo organismu.

Baudi ēteriskās eļļas un izjūti aromterapijas efektu ar Florame difūzeriem!

*Smalkā ēteriskās eļļas migla, kas šādi rodas, ir sevišķi efektīva inhalācijām – īpaši piemērota tām eļļām, kas paredzētas elpošanas sistēmai. Taču, ja ciešat no astmas vai alerģijām, iesakām konsultēties ar ārstu, pirms lietot difūzeri.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv