Biotēka

Florame category2

Florame dušas želejas atraisa sajūtas

Florame dusas_zel


Dabas aromāti ir spēcīgi! Tu to zini, jo esi jutis/-usi, cik gardi smaržo apelsīns, kad to mizo. Gribas priekā smaidīt un nogaršot šo augli! Šīs dabīgo aromātu rosinātās emocijas/izjūtas pēta aromterapijā, kas balstās gan uz gadsimtiem ilgiem novērojumiem, gan mūsdienu pētījumiem. Dabas aromāti ir spēcīgi, un tie spēj atraisīt mūsu sajūtas.

Franču zīmols Florame ir speciālisti aromterapijā ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, līdz ar to Florame dušas želejas ir apbrīnojamas to aromātu bagātībā un izsmalcinātībā.

Tagad Florame dušas želejas ir īpaši maigas ādai, jo nesatur sulfātus - to putojošā bāze sastāv tikai no kokosriekstu izcelsmes taukskābēm, kas, reaģējot ar glikozi, veido perfekti biezas putas, kas pēc mazgāšanās rada zīdaini maigu sajūtu.

Izvēlies savu sajūtu aromātu:
1) Jaunums! Florame apelsīnu un mandarīnu dušas želeja - rūgtā apelsīna un mandarīna ēteriskās eļļas apvienotas īpaši izsmalcinātā aromātā sievietei – dīvai, kurai patīk izvēlēties sev vislabāko.

2) Jaunums! Florame verbēnas un citronu dušas želejas izteikti svaigais aromāts atmodina prātu un sajūtas aktīvai dienai, ieejot rīta dušā. Ideāla dušas želeja arī pēc sporta nodarbībām, kad jāatgūst spēks un jārelaksējas pirms dodies tālāk. Aromāts, kas patīk arī vīriešiem!

3) Florame mandeļu dušas želeja smaržo gluži kā marcipāns. Saldkaislais aromāts ļauj baudīt mirkli šeit un tagad – lieliska dāvana saldo aromātu cienītājiem.  

4) Florame lavandas dušas želeja ietin lavandas lauku plašumā un aromāta vieglajā mierā. Uz mirkli Tu esi Francijas Provansā, nogūlusies/-ies lauka vidū. Aromāts, kas patīk arī vīriešiem!

5) Florame hipoalerģiska alvejas dušas želeja bez smaržas ir alternatīva tiem, kas novērtē augstas kvalitātes dušas želeju, tomēr bez aromāta. Vai arī lieliska iespēja izveidot eko dušas želeju ar sev vēlamo aromātu – iepilinot Florame ēteriskās eļļas (15 līdz 20 pilienus uz 1l) pēc izvēles. Dāsni pievienotā alveja ir mitrinoša un patīkama ādai. Šī ir perfekta dušas želeja visai ģimenei lielā iepakojuma un ekoloģiskā sastāva dēļ.

Ieteikums: ik dušas želeju var lietot arī ar Florame pumpīti 500ml dušas želejas pudelei, ērtākai dozēšanai.

Dabas aromāti var radīt prieku, mieru un uzmundrināt – rosināt Tevī tieši to sajūtu, kas Tev ir nepieciešama. Ļaujies aromterapijas burvībai un ekoloģiski perfektajam sastāvam, lai koptu sevi ar augstākās kvalitātes Florame dušas želejām.

Sajūtu baudai ik dienu!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv