Biotēka

Florame category2

Dabas dārglietas puķu pļavā – Florame ziedūdeņi

ziedudenu bann1

Tu ej gar mežmalu un vēlies noplūkt meža zemenīti, bet atklāj, ka sārtā oga ir vien plastmasas dekorācija. Tu pieliecies, lai pasmaržotu reibinošu vīgriezi, bet sajūti vien lētu aromāta pakaļdarinājumu.... Ļauns sapnis, no kura gribas ātrāk pamosties vai arī skarba patiesība – mēs dzīvojam smaržu imitāciju un aromātu ilūziju laikmetā. Uzbāzīgie sintētiskie aromāti gluži kā dārdoša mūzika apdullina mūsu jutīgāko maņu – ožu. Gluži kā dārgas un retas pērles plastmasas bižutērijas klāstā smaržu pasaulē izceļas franču organiskās aromterapijas Florame ziedūdeņi. Franču organiskās aromterapijas Florame meistari ir pārliecināti, ka svaigu ziedu dabīgajai smaržai nav konkurentu, un vispilnīgāk ziedu dabiskais aromāts un iedarbības spēks saglabājas ziedūdenī, kas iegūts, svaigi plūktus ziedus destilējot ar tvaiku. 99% organiskas sastāvdaļas – tik tuvu dabai pietuvināties ir spējīgi tikai meistari ar izcilu pieredzi dabīgo smaržu radīšanā. Izvēlies savējo Florame ziedūdeni un izjūti aromterapijas plašo iedarbību – baudījumu ožai, veldzējumu dvēselei un rūpes par ķermeni.

Florame rudzupuķu ziedūdens – ziemeļnieciski atturīgs, maigi salds, nomierinošs un atsvaidzinošs. Dienas laikā uzsmidzināts atkārtoti, remdē ādas jutīgumu un sniedz patīkamu veldzējumu. Līdzsvaro problemātisku ādu. Ideāli piemērots acu kompresēm – noņem apsārtumu, pietūkumu un nogurumu, vienlaikus stiprinot plakstiņus un maigo ādu ap acīm.

Florame rožūdens no Damaskas rozēm – labākais dabas dāvātais aromāts dvēseles harmonijai un iedarbīgākais losjons ādas jaunībai un skaistumam. Ja sausu un jutīgu ādu rožūdens tonizē, mīkstina un nostiprina, tad taukainu ādu – attīra un līdzsvaro. Visos laikos rožūdens pielietots arī ādas jaunības uzturēšanai.

Florame lavandas ziedūdens ir universāls skaistumkopšanas līdzeklis. Ziedūdens lieliski darbojas gan kā līdzeklis pēc skūšanās, gan kā līdzeklis galvas ādas stipināšanai (pēc matu izmazgāšanas līdzekli izsmidzina matos un neizskalo). Lavanda līdzsvaro taukainu un jaukta tipa ādu, mazinot taukaino spīdumu, atsvaidzinot un apveltot ar garastāvokli uzlabojošu aromātu.

Florame apelsīnu ziedūdens no Tunisijas rūgto apelsīnu ziediem relaksē pēc stresa pilnas darbadienas un palīdz ātrāk iemigt. Var pievienot arī vannai vai viegli iemasēt ar ziedūdeni visu ķermeni. Apelsīnu ziedi sniedz ādai remdējumu – mitrina un līdzsvaro to, apveltot ar maigu citrusa aromātu. Piemērots visiem ādas tipiem.

Florame Burvjlazdas ziedūdens ir īsts remdējums problemātiskai un jutīgai ādai. Burvjlazdas spēks jaukta tipa ādai sniedz līdzsvaru – taukainajās zonās savelkot poras, bet sausajās un jutīgajās – mazinot apsārtumu. Burvjlazdas ziedūdeņa kompreses remdē saulē apsārtušu ādu un kukaiņu kodumus, kā arī lieliski palīdz pret smagu kāju sajūtu.

Florame Kumelīšu ziedūdens piešķir zeltainu mirdzumam blondiem matiem, mazina acu pietūkumu un maisiņus zem acīm, remdē jutīgu ādu. Ideāls losjons sausas un jutīgas sejas ādas kopšanai. Izsmidzināts matos nav jāizskalo; apvelta ādu un matus ar saules pielietas pļavas aromātu.

Florame Ģerānijas ziedūdenim piemīt dziļi attīrošas un audus savelkošas īpašības, kas īpaši piemērotas taukainas ādas kopšanai. Kosmetoloģijā plaši izmanto ādas jaunības uzturēšanai, kā arī ādas atpūtināšanai un atjaunošanai vakarā pēc kosmētikas noņemšanas. Noderīgs palīgs cilvēkiem, kam grūti no rītiem pamosties – ģerānijas smarža saudzīgi atmodina organismu un uzmundrina to.

ziedud apakshaa

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv