Biotēka

Florame category2

Kumelīšu mīlestības komprese

flo3

Cik naivi ir kādreiz plūkātas margrietiņas ziedlapiņas "mīl", "nemīl", "mīl"... Florame patiešām Jūs mīl! Tiesa, Florame savā mīlestībā atzīstas ar kumelītēm – biklu smaržu... biklām krāsām... biklu uzdrīkstēšanos. Florame tiešām uzdrīkstas!  Florame aromterapijas kosmētika ir hipoalerģiska – maiga, bez izteiktas smaržas, jebkuram ādas tipam jebkurā vecumā. Un nu Florame savā sejas attīrīšanas sērijā piedāvā kumelīšu micerālo ūdeni un acu kosmētikas noņēmēju.

 Apgalvot, ka Florame micerālais ūdens ir svētais ūdens, nozīmētu pārspīlēt. Bet svēta patiesība, ka tas attīra un tonizē Jūsu ādu. Turklāt nesausina! Taisni otrādi. Noskalojot seju ar Florame micerālo ūdeni, Jūs ne tikai noņemsit meikapu un dienas laikā uz sejas ādas uzkrātos netīrumus, bet arī aizskalosit dienas nogurumu un atgūsit rīta svaigumu un mundrumu. Bet būt svaigai un mundrai nozīmē būt gatavai kam jaunam. Piedzīvojumam! Tāpēc Florame micerālais ūdens ir kā radīts ceļojumiem. Iemetiet somiņā un brauciet kaut uz tuksnesi. Oāze būs vienmēr rokas stiepiena attālumā.

Tāpat pa rokai turiet Florame acu kosmētikas noņēmēju. Arī hipoalerģisks, bez smaržas, garšas un spirta, toties efektīvi tiek galā pat ar ūdens noturīgu kosmētiku. Jo dabā ir spēks. Un šoreiz tas slēpjas alvejā, rudzupuķu ziedūdenī un burvjlazdas ziedūdenī. Un no kosmētikas vairs nav ne vēsts! Tiesa, vienmēr jāatceras Florame acu kosmētikas noņēmējam ir divu fāžu formula, tāpēc shake before use!

kolekcij1

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv