Biotēka

Florame category2

Florame eļļas piliens Monas Lizas skaistumam

 

Maigs un paliekošs sievietes skaistums kā senās eļļas gleznās... Meitene ar pērļu auskaru, Mona Liza, Venēra... Francijas aromterapeitiskās kosmētikas ražotājs Florame to zina un radījis jaunumu – eļļas sausas un kombinētas sejas ādas jaunībai, piešķirot tām īstu māksliniecisko vērtību – tāpat kā gleznotājs portretam jauc eļļas krāsas Florame kosmētikas speciālisti ir sajaukuši augu eļļas ar ēteriskajām eļļām.

Eļļa sausai sejas ādai ir Burbona ģerānijas, pačūlijas, klinšrozīšu un rožu ēterisko eļļu maisījums ar tādām kopjošām augu eļļām kā mandeļu, mežrozīšu, olīvu, naktssveču un aprikožu kauliņu eļļu. Ēteriskās eļļas ne tikai tonizē un piešķir sausai sejas ādai svaigumu, bet arī izlīdzina grumbiņas, mīkstina epidermu, atjauno šūnas, remdē apsārtušu un niezošu ādu...

Eļļa kombinētai sejas ādai ir lavandas, palmu rozes, ilangilanga, citronu, muskatalvijas, rūgtā apelsīna un apelsīna ziedu ēterisko eļļu maisījums ar tādām kopjošām augu eļļām kā mandeļu, mežrozīšu, olīvu, naktssveču un aprikožu kauliņu eļļu. Ēteriskās eļļas attīra un atjauno kombinētu sejas ādu, savelk poras, parūpējas par problemātisku ādu...

Ēteriskās eļļas stimulē sausu un kombinētu sejas ādu, tikmēr augu eļļās esošie A, B, C, E vitamīni un nepiesātinātās taukskābes Omega 3, 6, to pabaro, padara to elastīgu un apgādā audus ar skābekli.
Pāris pilienu Florame eļļas uz sejas un dekoltē ik dienu, un Jūsu sejas ādas skaistums būs tikpat maigs kā Monas Lizas smaids.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv