Biotēka

Florame category2

Sargā mani maigi. Ar Florame Nutrition.

new linija florame

Vai esat redzējuši, kā zieds atveras saulei? Priecīgi izpleš ziedlapiņas, kad laukā saulains, un sakļauj tās, kad pūš skarbs vējš, ir auksti un no debesīm nāk nokrišņi?

Tikpat dzīvi uz laikapstākļiem reaģē franču organiskās aromterapeitiskās kosmētikas Florame Nutrition sērijas ķermeņa kopšanas līdzekļi - aizsargājot Tavu ādu no pārmērīga aukstuma, vai gluži otrādi – karstuma, vēja un citiem nelabvēlīgiem vides apstākļiem.

Florame Nutrition sērijas līdzekļu formulas veidotas tā, lai ātri un prasmīgi remdētu jutīgas, savilktas, salā vai saulē cietušas ādas diskomforta sajūtu, bagātīgi to mitrinot, mīkstinot un aizsargājot. Zīdainā un maigā kopšanas līdzekļu tekstūra sekmē vērtīgo vielu ātru iesūkšanos ādā. Florame Nutrition sērijas sastāvā ir iekļauti ziedi, kuru gudrību sadzīvošanā ar laikapstākļiem varam vērot dabā – bioloģiski audzēto kliņģerīšu un naktssveces remdējošo un mīkstinošo iedarbību papildina savvaļas linu jeb sējas idras prasme aizsargāt un atjaunot. Florame Nutrion jaunajai sērijai ir maigs pļavas ziedu aromāts.

Florame Nutrition Aizsargājošs dušas krēms saudzīgi attīra ādu un padara to maigu un gludu. Dušas krēms nesatur ziepes, tāpēc nesausina ādu. Iemasējot mitrā ādā, krēms veido vieglas, augu ekstraktiem un eļļām bagātas putas. Alveja un glicerīns dziļi mitrina ādu, mandeļu un saulespuķu eļļas kopj un pabaro, bet ar E vitamīnu bagāto savvaļas linu sula rūpējas par ādas šūnu atjaunošanu un tonusu.

Florame Nutrition Bagātīgs balzams sejai un ķermenim acumirklī atjauno sausas – vējā, salā, sausumā vai saulē cietušas ādas labsajūtu ar bagātīgi mitrinošu un kopjošu augu izlasi – alveju, šī sviestu, naktssveci, kliņģerīti, hohobas eļļu un olīveļļu. Ar E vitamīnu un polinepiesātinātajām taukskābēm omega-3 un omega-6 bagātie savvaļas lini reģenerē ādu un stimulē šūnu vielmaiņu. Krēmam ir patīkami zīdaina tekstūra; tas ātri iesūcas ādā un teicami kopj gan sejas, gan ķermeņa ādu.

Florame Nutriotion Barojošs lūpu balzams tūlītēji kopj sausu, jutīgu ādu. Bioloģisks šī sviests, rīciņa eļļa un saulespuķu sēkliņu vasks veido bagātīgu aizsargājošo efektu no apkārtējās vides ietekmes. Naktssveces un olīvu eļļas atjauno lūpu ādu līdz tās kļūst dabīgi zīdainas un maigas. 

Florame Nutrition Barojošs roku krēms ir uzticams sabiedrotais un sargs cīņā pret vides apstākļiem, kam pakļauta roku āda – vējam, salam, sausam gaisam un biežai mazgāšanai. Mitrinošā alveja, bioloģiski audzētas rīcinauga un hohobas eļļas, šī sviests, kliņģerīte, naktssvece un savvaļas lini prasmīgi kopj sausu un cietušu roku ādu, atjaunojot bojātās ādas šūnas un sniedz tūlītēju komforta sajūtu.

Florame Nutrition Remdējošs krēms pēdām nodrošina prasmīgu pēdu aprūpi gan lietojot krēmu kā ikdienas kopšanas līdzekli, gan izmantojot to relaksējošai pēdu masāžai. Bagātināts ar barojošo šī sviestu, olīveļļu, hohoba eļļu, glicerīnu un alveju, krēms vienlaikus gan mitrina, gan mīkstina. Savvaļas lini veicina šūnu reģenerāciju un sekmē mikroplaisu dzīšanu.

Uzticies dabas izdzīvošanas gudrībai! Uzticies Florame Nutrition.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv