Biotēka

florascent

Iepriecē sevi, savaldzini citus! Floracent parfīmi

florascentbig2

Svētku noskaņa mīt mūsu sirdīs, un to palīdz atmodināt sajūta, ka esam īpašas, valdzinošas un neaizmirstamas. Tomēr svētki nāk un aiziet, bet īpašas mēs gribam justies vienmēr. Florascent oriģinālie parfīmi piešķir mums izsmalcinātu individualitāti un vairo skaistos, īpašos mirkļus dzīvē, kuru nekad nevar būt par daudz.

Florascent Citronnier – atspirdzinošs svaigums pēc tikko nolijuša vasaras lietus; citronu birzis, pikantais baziliks, saldeni rūgtais apelsīns. Svaigs, citrusīgs, bet reizē izsmalcināti rūgtens dienas aromāts elegantai un darbīgai sievietei, kas ikdienai prot piešķir svētku sajūtu, palutinot sevi.
Florascent Thé Blanc  – ir parfīms, kas līdzīgi gudrai sievietei, neatklāj sevi visu uzreiz. Vispirms sajūtams svaigs augļu un citrusu aromāts; tad parādās maigie un sievišķīgie neroli un baltās tējas aromāti, kas svaigumam piešķir izsmalcinātību un sievišķību; visbeidzot - absolūta elegance un izsmalcināta seksualitāte – cēlkoksne un pačūlija.
Lielisks pēcpusdienas un vakara parfīms.
Uzticies Florascent parfimēru gudrībai – viņus iedvesmojuši Edvarda laikmeta parfīmi, kad vārds sievišķība nozīmēja – izsmalcinātība un elegance.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv