Biotēka

zimols jason1

Skaistam smaidam un gardi svaigai elpai - jaunā Jāsön mutes kopšanas līnija!

Jason Simply_coconut_raksts


Vai zini, kuru eļļu lieto mutes kopšanas higiēnai jau gadsimtiem? Tās garšu un vārdu atpazīst visā pasaulē. Tajā var cept ēdienu. To ēd svaigu un pielieto kosmētikā.

Jā, tā ir kokosriekstu eļļa. Ajūrvēdas tradicionālajā medicīnā, kas ir 3000 gadu sena, kokosa eļļa tiek lietota kā mutes veselību uzturoša eļļa. Šobrīd strauji aug kokosriekstu eļļas popularitāte zobu kopšanā un zinātniskie pētījumi sāk padziļināti izpētīt, kādēļ tā ir tik iemīļota.

Kokosriekstu eļļa satur vērtīgo taukskābi – laurilskābi, kas iznīcina baktērijas, kuras veido nepatīkamo aromātu mutes dobumā. Eļļa kavē aplikuma veidošanos un aizsargā smaganas no slimību veidošanās*. Kā arī kokosriekstu eļļai ir patīkama garša. Visu šo iemeslu dēļ tā ir jaunās Jāsön Simply Coconut™ mutes kopšanas līnijas galvenā sastāvdaļa.

Jāsön Simply Coconut™ nomierinošā zobu pasta ir paredzēta jutīgu zobu maigai kopšanai. Kumelītes ekstrakts un burvjulazdas ziedūdens nomierina sakairinātās smaganas. Alvejas sulas bāze un maigas attīrošās vielas ar kokosriekstu eļļu attīra mutes dobumu no baktērijām. Tējas koka ēteriskā eļļa remdē un atsvaidzina elpu. Šī zobu pasta ir lieliska, ja vēlies dabīgu un efektīvu alternatīvu jutīgām zobu pastām.

Jāsön Simply Coconut™ spēcinošā zobu pasta kopj un spēcina zobus. Sastāvā esošais magnijs palīdz uzsūkties kalcijam, savukārt kalcijs stiprina zobus. Kokosriekstu eļļa un alveja gaišina zobus un aizsargā no nevēlamajām baktērijām. Piparmētru eļļa un kokosriekstu garša piesķir svaigu elpu. Šī zobu pasta patiks visai ģimenei kā ikdienas zobu pasta no pilnībā dabīgām sastāvdaļām.

Kā lietot Jāsön Simply Coconut™ dabīgās zobu pastas?
Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma zobus tīrīt pēc katras ēdienreizes (vai vismaz divas reizes dienā, vai kā norādījis Jūsu zobārsts). Bērniem līdz 6 gadu vecumam zobu pastu lietot zirņa lielumā un zobi jātīra pieaugušo uzraudzībā, ja tas nepieciešams.

Jāsön Coconut Mint mutes skalojamais līdzeklis sniedz aizsardzību mutes dobumam bez raupjām, abrazīvām un kairinošām ķimikālijām. Viegli aizskalo prom zobu bojājumus veicinošus cukurus un novērš sliktu elpu ar iedarbīgu un pārbaudītu kokosriekstu un augu ekstraktu kombināciju.

Barojošā kokosriekstu eļļa un alveja nomierina un mitrina, kamēr ārstniecības alteja palīdz mazināt smaganu kairinājumu. Piparmētru eļļa sniedz svaigumu mutes dobumam.

Lietošana: skalot muti 20-30 sekundes un izspļaut. Nenorīt! Lietot vismaz divas reizes dienā, uzreiz pēc zobu tīrīšanas.

Ja vēl neesi pamēģinājis kokosriekstu eļļas mutes kopšanas līdzekļus, tad šis ir īstais brīdis. Gardo kombināciju Jāsön Simply Coconut™ mutes kopšanas līdzekļi ir pieejami Biotēkas veikalos Rīgā un www.BIO.lv interneta veikalā ar piegādi visā Latvijā.

Skaistam smaidam un gardi svaigai elpai - Jāsön Simply Coconut™!

* https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21911944

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv