Biotēka

zimols jason1

Bez glutēna – droši un skaisti. JĀSÖN GLUTEN FREE kosmētika

gluten free3

Dzīve ir kā konfekte – nekad nevar zināt, kāds būs pildījums - šo slaveno kino citātu diemžēl var attiecināt arī uz konvencionālo kosmētiku. Džordža Vašingtona universitātes zinātnieki nesen publicējuši pētījumu, kas pierāda – industriālie kosmētikas ražotāji ļoti bieži kosmētikas marķējumos nenorāda pilnīgu izejvielu sastāvu, tai skaitā neuzrādot kviešu proteīnus jeb lipekli, ko kosmētikas produktos izmanto kā saistvielu. Gastroenterologi visā pasaulē, tai skaitā Latvijā atzīst - celiakijas pacientiem būtu ieteicams izvairīties no kosmētikas, kuras sastāvā ir kviešu proteīni. Ir fiksēti daudzi gadījumi, kad celiakijas slimniekiem, sevišķi jutīgiem cilvēkiem ar ādas dermatītu, glutēnu saturoša kosmētika izraisījusi alerģiskas reakcijas.


Bet kā gan izvairīties no alerģiju riska, ja ražotājs nav korekti norādījis visas kosmētikas līdzekļa sastāvdaļas? Atbilde – izvēlēties tādu kosmētiku, kurā ražotājs IR norādījis – GLUTEN FREE jeb kosmētika nesatur glutēnu.

Apliecinājums tam, ka Amerikas eko kosmētikā JĀSÖN Gluten Free nav glutēna, ir GFCO (Gluten Free Certification Organisation) sertifikāts, kam ir ārkārtīgi stingri kritēriji. Sertifikātu iegūst tikai tāds produkts, kura sastāvā glutēna nav nemaz vai ir mazāk par 10 miljondaļām (ppm).
JĀSÖN Gluten Free sēriju raksturo bagātīgi kopjošas formulas. Tādas augstvērtīgas sēklu un riekstu eļļas kā makadamijas, kukui un babasu eļļas ir bagātas ar nepiesātinātajām taukskābēm un linolenskābi, kas atjaunojoši iedarbojas gan uz ādu, gan matiem. Līdzekļu sastāvā ir ekstrakti, kuri pazīstami ar savu remdējošo un līdzsvarojošo efektu – piemēram, lavandas, kumelīšu, kliņģerīšu, rozmarīna. JĀSÖN Gluten Free sērija ir piemērota visiem ādas un matu tipiem. Pilnīgai drošībai pret iespējamu kairinājumu JĀSÖN Gluten Free produkti ir bez smaržas.

JĀSÖN Gluten Free Body Wash Bezglutēna dušas želeja, bez smaržas ļauj mazgāties bez bažām, nebaidoties no alerģiskas reakcijas. Želeja saudzīgi attīra ādu ar maigām augu izcelsmes mazgājošām vielām, remdējot to ar lavandas, kliņģerīšu un lavandas ekstraktiem. Alveja gādā, lai āda tiktu dziļi mitrināta un neizžūtu, avokado un aprikozu eļļas mīkstina un pabaro, bet E vitamīns atjauno.

JĀSÖN Gluten Free Daily Shampoo Bezglutēna šampūns matu ikdienas kopšanai, bez smaržas - izcili kopjoša formula no augsvērtīgām sēklu un riekstu eļļām padara matus viegli izķemmējamus un veselīgi mirdzošus. Barojošā babasu eļļa, alveja un E vitamīns mitrina matus, savukārt līdzsvarojošie rozmarīna un kumelītes ekstrakti, kā arī tējas koka eļļa nomierina galvas ādu. Mati kļūst pakļāvīgi un elastīgi un   stipri.

JĀSÖN Gluten Free Gluten Free Daily Conditioner Bezglutēna kondicionieris matu ikdienas kopšanai, bez smaržas – bagātīgi kopj, nepadarot matus smagus.
Vērtīgais sēklu eļļu maisījums - hohoba, saulespuķu, makadamijas, kukuii riekstu – dāsni pabaro, novēršot spurošanos un padara matus viegli ķemmējamus. Hohoba eļļa un alveja matus dziļi mitrina. Ananasu un ingvera ekstrakti aktivizē mikrocirkulāciju galvas āda un līdzsvaro ādas balansu, bet papaijas ekstrakts novērš blaugznu veidošanos. Rezultāts – remdēta galvas āda un dzīvīgi, stipri mati.

Izmanto iespēju kontrolēt savu pašsajūtu ar augstvērtīgo un drošo kosmētiku bez glutēna - JĀSÖN Gluten Free.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv