Biotēka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

Ar vasaras garšu uz lūpām. John Masters Organics jaunie lūpu balzami.

lupu jmo

Zinātnieki saskaitījuši 64 skūpstu veidus! Bet Džons Māsters ir gatavs šo sarakstu papildināt, pievienojot tam skūpstus ar aveņu, piparmētru, un vaniļas garšu!
Amerikas ekozīmols John Masters Organics  daudzu iecienītajām lūpu balzamam John Masters Organics Lip Calm radījis burvīgi smaržīgu papildinājumu – trīs lūpu balzamus ar aveņu, piparmētru un vaniļas aromātu.

Jauno John Masters Organics lūpu balzamu sastāvā ir ekosertificēta saulespuķu un olīvu eļļa, kas nomierina, mīkstina un aizsargā lūpas no sala, vēja un saules. Hohoba gurķumētras un savvaļas rožu sēklu eļļas ir izcilas mitrinātājas, kas intensīvi kopj lūpu ādu un aizsargā no izžūšanas. Vaniļas un aveņu ekstrakti ne vien burvīgi smaržo, bet ir arī iedarbīgi antioksidanti, kas rūpējas par ādas šūnu atjaunošanos, savukārt piparmētra, piešķirot atsvaidzinošu aromātu, reizē arī remdē un nomierina.
Īpašus John Masters Organics lūpu balzamus padara inovatīvā formula, kas neļauj tiem sasalt un sacietēt salā vai kļūt lipīgiem karstumā. Viegli uzklājami jebkuros laikapstākļos, lūpu balzami nodrošina lūpām komfortu un ir arī perfekta bāze dekoratīvajai lūpu krāsai.
Lūpu krāsu iepakojumi ir pieskaņoti saturam – katram aromātam sava krāsa. Tas ļaus Tev viegli atšķirt īsto, ja kosmētikas maciņā ir vairāki lūpu balzami ar dažādiem aromātiem.
Kuru šodien izvēlēsies Tu - lūpu balzamu ar aveņu, vaniļas vai piparmētru aromātu?

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv