Biotēka

Logona tumsi_zala_iekshbanner

Ādas līdzsvaram un harmonijai – LOGONA oranžā sērija

Logona Oranza_linija_banner


Kad oranžā saules bumba pēc svelmes pilnas dienas laižas uz rietu, iestājas patīkams vēsums un daba uzelpo. Iedvesmojoties no līdzsvara un harmonijas dabā, LOGONA radījusi oranžo sēriju, kas sniedz līdzsvaru kombinētai ādai, kurai jāpalīdz regulēt ādas taukošanos un mitruma līmeni.

Sērijas aktīvās viela – burvjlazda remdē ādu un uzlabo tās tauku – mitruma balansu, bet bambusa pulveris nodrošina matējošu efektu, absorbējot izdalīto sebumu.

LOGONA matējošs dienas fluīds ar bambusa pulveri un bio burvjlazdu sniedz kombinētai ādai nepieciešamo kopšanu, līdzsvaro ādas taukošanos un  mitruma līmeni ādā. Vīnogu sēkliņu eļļa ādu bagātīgi mitrina, no hohobas eļļas iegūtie esteri samazina ādas poras, burvjlazdas ekstrakts ādu remdē un līdzsvaro, bet bambusa pulveris nodrošina ilgnoturīgu matējošo efektu.

LOGONA poras samazinošs nakts fluīds ar bambusa pulveri un bio normalizē ādas taukošanos nakstmiega laikā, remdē un mitrina ādu. Bambusa pulveris absorbē lieko sebumu, bet hohobas eļļas esteri samazina poras un piešķir ādai skaistu toni.

LOGONA matējoša mālu maska ar bambusa pulveri un bio burvjlazdu ievērojami uzlabo kombinētas ādas stāvokli, saudzīgi to attīrot, mitrinot un līdzsvarojot ādas taukošanos.  Āda iegūst  skaistu, matētu toni. Ieteicams lietot 1-2 reizes nedēļā.

Logona Oranžā sērijas kopšanas līdzekļu unikālā formula mazina kontrastu starp jauktajām ādas zonām: T-zonā taukošanās tiek mazināta, bet sausie ādas apgabali (piemēram, vaigu gali) – bagātīgi mitrināti. Āda iegūst vienmērīgu, izlīdzinātu, matētu toni.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv