Biotēka

Logona tumsi_zala_iekshbanner

Rozes veldzējošais maigums - Logona rozā sērija sausai ādai

logona rozu_linija_banner


“Tieši tas laiks, ko tu veltīji savai Rozei, padara šo Rozi tik nozīmīgu” – Lapsa skaidroja Mazajam Princim. Un patiesi – tieši Mazā Prinča rūpes par Rozi lika viņai uzplaukt skaistākai par visām citām rozēm pasaulē.

Ar mīlestību koptā Roze nu savu veldzējumu un maigumu ir gatava nodot Tev. Damaskas rožūdens un rožu ekstrakts, kas ietverts Logona rozā sērijas kopšanas līdzekļos, sniedz veldzējumu sausai ādai, padarot to atkal gludu, maigu un elastīgu. Apvienojumā ar inovatīvo, īpaši patentēto, no brūnaļģēm iegūto ekstraktu KALPARIANE™ – rozā sērijas kopšanas līdzekļi intensīvi mitrina ādu, mazinot sausuma izraisītās krunciņas, spēcina ādas aizsargbarjeru un aizsargā no brīvajiem radikāļiem. Brūnaļģu ekstrakts efektīvi stimulē kolagēna sintēzi, uzturot ādā elastību.
Mitrinošajā sērijā ietilpst 7 kopšanas līdzekļi, kas nodrošina visus sausas ādas kopšanas vajadzības – no ikdienas  sejas attīrīšanas līdz papildus kopšanai ar serumu vai masku.

LOGONA bagātīgs attīrošais pieniņš ar bio Damaskas rozi un KALPARIANE ™ rūpīgi noņem kosmētiku un attīra ādu no netīrumiem, atbrīvojot ādas poras un sagatavojot ādu tālākai kopšanai. Maigā pieniņa formula ir saudzīga pret sausu ādu; rožu ekstrakts, saldo mandeļu eļļa, alveja un hohoba eļļa attīrīšanas procesā ādai sniedz papildu mitrināšanu. Ieteicams ne vien sejai, bet arī kakla un dekoltē zonas ādai.

LOGONA atsvaidzinošs toniks ar bio Damaskas rozi un DAYMOIST CLR™ uzmundrina, atsvaidzina un mitrina ādu 12 h garumā. Nesatur alkoholu, tāpēc piemērots arī jutīgai ādai.  Ideāli sagatavo ādu tālākai kopšanai un veicina aktīvo vielu uzsūkšanos, ja krēmu vai citu kopšanas līdzekli klāj uz ādas, kamēr toniks vēl nav pilnībā iesūcies.

LOGONA intensīvi nogludinošs dienas krēms ar bio Damaskas rozi un KALPARIANE ™ sniedz sausai ādai tūlītēju komforta sajūtu, intensīvi mitrina un mazina sausuma izraisītās krunciņas. Bagātīgā krēma formula – šī sviests, hohoba eļļa, saldo mandeļu eļļa, granātābolu ekstrakts, rožūdens, Damaskas rožu ekstrakts un brūnaļģu ekstrakts spēcina ādas aizsargbarjeru un aizsargā no brīvajiem radikāļiem. Āda kļūst maiga un gluda.

LOGONA atjaunojošs nakts krēms ar bio Damaskas rozi un KALPARIANE ™ reģenerē ādu miega laikā, līdzsvarojot ādas lipīdu līmeni un paaugstinot ādas aizsargspējas pret mitruma zudumu. Piesātināta un efektīva formula:  vīnogu kauliņu eļļa, šī sviests, kakao sviests, hohoba eļļa, saldo mandeļu eļļa, granātāboluu ekstrakts, rožūdens, Damaskas rožu ekstrakts, brūnaļģu ekstrakts.

LOGONA intensīvi nogludinošs krēms ādai ap acīm ar bio Damaskas rozi un KALPARIANE ™ dziļi mitrina jutīgo ādu ap acīm, uzlabo ādas elastību un mazina mīmikas krunciņas. Vērtīgās augu eļļas un ekstrakti lutina maigo ādu ap acīm un aizsargā pret vides ietekmi. Laboratoriski atzīts par piemērotu kontaktlēcu lietotājiem.

LOGONA intensīvi nogludinošs serums ar bio Damaskas rozi un DAYMOIST CLR ™ darbojas ar tūlītēji pamanāmu efektu. Koncentrētā formula ar alveju,  saldo mandeļu un hohoba eļļām, biešu un rožu ekstraktiem  būtiski uzlabo ādas elastību un intensīvi mitrina. Īpaši patentētais intensīvi mitrinošais komplekss DayMoist CLR™ nodrošina mitruma līmeni ādā 12 h garumā un aizsargā pret mitruma zudumu. Serumu var lietot atsevišķi vai papildus kopšanai pirms dienas un nakts krēma.

LOGONA intensīvi nogludinoša, mitrinoša maska ar bio Damaskas rozi un KALPARIANE™ sausai un normālai ādai ievērojami uzlabo sausas ādas stāvokli jau 15 minūšu laikā. To nodrošina bagātīgā maskas formula no šī un kakao sviesta, mandeļu un hohobas eļļām, Damaskas rožūdens un alvejas, granātābolu sēkliņu un brūnaļģu ekstraktiem. Regulāri lietota 1-2 reizes nedēļā, maska samazina sausuma izraisītās krunciņas un spēcina ādas dabīgo aizsargbarjeru.

Kā dārzkopja mīlēta un aprūpēta uzplaukst roze, tā atplaukst un staro āda, kas kopta un lutināta ar smaržīgās Damaskas rozes maigumu.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv