Biotēka

lovea zimols

Viss drošai saules baudīšanai!

saules baudishana_raksts_bann


Svelmaini karsta vasaras diena, ārā ir +29 grādi. Ūdens temperatūra ir +21. Es esmu Dzintaru pludmalē Jūrmalā, bet es tur esmu vienīgā! Jūra šalc un kaijas klaigā… Visapkārt horizontam nav neviena cilvēka…  
Kad uzmodos no šī sapņa sapratu, ka tā būtu realitāte, ja mēs pilnībā izvairītos no saules kaitīgajiem ultravioletajiem stariem un mums nebūtu eko sauļošanās aizsarglīdzekļu.

Saule ir lieliska, nudien! Vari liegi atgulties un baudīt siltumu. Tev apkārt visi ir laimīgi. Tomēr saulei mirdzot līdz zemei nokļūst UVA un UVB ultravioletie stari, kas ietekmē Tavu ķermeni. Tie iekļūst ādas dziļākajos slāņos un spēj negatīvi ietekmēt organismā notiekošos procesus. No ilglaicīgas un neapdomīgas sauļošanās var rasties apdegumi, pāragra novecošanās un nopietnas slimības.

Kā baudīt sauli?
Tava āda ir pelnījusi pašus labākos saules aizsarglīdzekļus, kas sargā ādu no UVA un UVB saules stariem, kas arī viegli noārdās dabā. Biotēkas plauktos atradīsi ekoloģiski sertificētus aizsardzības krēmus un losjonus no Lovea un John Masters Organics saules aizsardzības līdzekļus.

saules 1_ieksbann


Aizsardzība ikdienai, kad vasarīgajā svelmē pavadi vairāk laika kā ierasts, vienmēr jābūt līdzi Lovea aizsarglīdzeklim ar SPF 15. Argāna eļļa un Monoi ziediņi kokosriekstu eļļā mitrina ādu.
Lietošana: Izsmidzināt uz ādas un viegli iemasēt, 15 minūtes pirms došanās saulē, cena: 12.80 EUR

 

Padoms!
Ja āda ir dabīgi gaišāka, iesakam lietot sauļošanās līdzekli ar vismaz SPF 30!
Spēcīgāka aizsardzība!
Ejot sauļoties vai, kad Tevi iepriecina negaidīts zvans no draugiem un jādodas uzspēlēt volejbolu – Tev jābūt līdzi Lovea izsmidzināmam saules aizsarglīdzeklim ar SPF 30. Argāna eļļa un Monoi ziediņi kokosriekstu eļļā mitrina un palīdz atjaunot ādu.
Lietošana: Izsmidzināt uz ādas un viegli iemasēt, 15 minūtes pirms došanās saulē. Uzturoties ārā, kad laiks paskrien nemanot, iesakām atjaunot aizsardzību sev un komandas biedriem, ik pēc 2 stundām.

saules iekshbann_2


Ādas kopšanai ar izsmalcinātu eko produktu iesakām - John Masters Organics saules aizsargkrēmu ar SPF 30. Dabīgajā un saudzīgajā John Masters Organics saules aizsargkrēmā SPF 30 ar dabiskiem minerālu aizsargfiltriem ir pievienotas spēcīgi atjaunojošas sastāvdaļas kā organisku alvejas sulu, šī sviestu, hohobas eļļu, zaļās tējas un klinģerītes ekstraktus. Dziļi mitrina ādu, kā arī piesātina to ar vitamīniem un minerālvielām!  
Lietošana: Vienmērīgi uzklājiet saules aizsargkrēmu uz sejas, kakla un visas ķermeņa ādas pirms došanās saulē. Cena: 32.00 EUR

bernu aizsarglidzeklis_saules_3


Bērniem!
Pavisam maziem, skolas vecuma un teju pieaugušajiem – visiem bērniem ir nepieciešama atbilstoša aizsardzība no ultravioletajiem stariem. LOVEA izsmidzināms saules aizsarglīdzeklis bērniem ar SPF50 – izsmidzināms losjons, kas viegli klājas un ātri iesūcas, kā arī saglabājas pēc peldes.
Lietošana: Izsmidzināt uz ādas un viegli iemasēt, 15 minūtes pirms došanās saulē. Iesakām uzklāt ik pēc 40 minūtēm, lai nodrošinātu nepieciešamo aizsardzību. Cena: 16.20 EUR

pec saules_un_suntan_4banner

 

Sauļošanās ar anti-age iedarbību!
Lovea atjaunojošs saules aizsarglīdzeklis sejai ar SPF50 satur argāna eļļu un Monoi un kokosriekstu eļļas, kas mitrina sejas un dekoltē ādu, sauļojoties un ikdienā. Krēmam ir viegla tekstūra un maigi salds Monoi ziedu aromāts.
Lietošana: Izsmidzina uz sejas un dekoltē ādas, viegli iemasē, 15 minūtes pirms došanās saulē.
Padoms: ierobežojiet uzturēšanās laiku saulē no plkst. 10.00 līdz 14.00, kad ir visspēcīgākais saules starojums.


Pēc sauļošanās!
Saule un bieža skalošanās ūdenī, raisa ādas dabīgā mitruma līmeņa svārstības – tā var kļūt sausa. Lai iedegums saglabātos un Tava āda būtu veselīgi maiga – to ir nepieciešams mitrināt.
Gadījumos, kad ādu ir nepieciešams atvēsināt – iesakām Urtekram alvejas želeju. Alveja sniedz ādai bagātīgu mitrināšanu, atjauno elastību un ādas šūnas, savukārt atvēsinošās tējas koka un lavandas ēteriskās eļļas nomierina ādu.
Lietošana: Lietojiet pēc nepieciešamības, lai remdētu un mitrinātu ādu sejas un ķermeņa ādu pēc sauļošanās. Cena: 6.40 EUR

Ekoloģisks paštonējošais līdzeklis ir tas, kas nepieciešams, lai iegūtu zeltaini brūnu iedegumu bez došanās saulē. Lovea izsmidzināms paštonējošais līdzeklis ir Ecocert ekoloģiski sertificēts. Tā sastāvā ir dabīgs tonētājs, iegūts no cukurniedru cukura. Ērti izsmidzināms, viegli klājas un atbilstoši ātri iesūcas. Iedegums parādās tuvākajās 2 līdz 6 stundās un saglabājas 3 līdz 5 dienas. Kā radīts, lai jau rīt Tev būtu zeltaini dabīgs iedegums karstākajā vasaras ballītē!
Lietošana: Uzklāj uz attīrītas, mitrinātas ādas, izsmidzinot līdzekli un iemasējot to ādā. Paredzēts ērtai ikdienas lietošanai. Cena: 12.20 EUR

 

Jūrmalas pludmale ir pildīta ar simtiem cilvēku, es laimīgi atpūšos un baudu vasaras priekus un esmu droši aizsargāta. Visi apkārtējie atpūtnieki tāpat kā es, lieto tikai eko sauļošanās līdzekļus – tas ir mans īstais sapnis!

Sauļojies apdomīgi un lieto ekoloģiskus saules aizsarglīdzekļus, lai rūpētos par sevi un dabu vienlaikus!

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv