Biotēka

lovea zimols

Lovea sauļošanās eļļas – dabīgam iedegumam

Lovea rakstam_galvina


Zeltaini brūns, skaisti iesauļots augums... sapnis vai realitāte?
Kopš lietoju Lovea sauļošanās eļļas baudu saulīti, iegūstu pozitīvas emocijas un uzlādējos tajā, cik ilgi vēlos.

Ņemu ērtā iepakojuma eļļas, lai sauļotos tepat pie ezera vai dodoties atvaļinājumā uz siltajām zemēm. Iegūstu veselīgu iedegumu, kas ir noturīgs un tai pat laikā lutinu savu ādu ar barojošām un kopjošām sastāvdaļām.

Kā aprēķināt, cik ilgi tieši “Es” varu atrasties saulē?
Ievēro, cik ilgu laiku Tu spēj uzturēties saulē pirms iegūsti vieglu apsārtumu. Ja tas notiek 20 minūšu laikā, pēc teorijas*, uzklājot saules aizsarglīdzekli ar SPF 6 šo laiku pareizinās par 6 reizēm. Attiecīgi SPF 15 to reizinās par 15 reizēm, bet ja peldies starp sauļošanos – pārbaudi vai sauļošanās līdzeklis ir ūdensnoturīgs. Tiesa saules aizsargkrēmus ir ieteicams uzklāt atkārtoti ik pēc 2 stundām, lai nodrošinātu pilnīgu efektu.

Lovea rakstam_saul_ellas

Lovea sauļošanās eļļas ir īpaši veidotas, lai sagatavotu ādu labākai saules iedarbības, kas veicina vienmērīga iedeguma rašanos. Biotēkas klāstā ir 5 sauļošanās eļļas un 1 matu kopšanas eļļa sauļošanās laikā.

Lovea Monoi eļļa iedeguma veicināšanai, 125 ml - bez saules aizsargfiltra
“Monoi de Tahiti” eļļa ir gardēnijas ziedu ekstrakts kokosriekstu eļļā, kas nāk no Taiti salām. To jau izsenis lieto, lai veicinātu ātru iedegumu un saglabātu ādas mitruma līmeni*. Monoi un kokosriekstu eļļas lutina ādu, to mitrinot un ietinot saldajā monoi ziedu aromātā.

Lovea burkānu eļļa, 100 ml - visiem ādas tipiem  
Burkānu eļļa ir bagāta ar beta karotīnu, E un A vitamīniem, Omega 3 un 6 taukskābēm, kas lieliski pabaro un aizsargā ādu no mitruma zuduma. Eļļa sagatavo ādu labākai saules iedarbībai un atjauno ādas virsējos līmeņus. Piemērota sevis lutināšanai gan pirms, gan pēc sauļošanās.

Lovea tonējoša monoi eļļa iedeguma veicināšanai, 125 ml - bez saules aizsargfiltra
Uzklājot šo eļļu uzreiz āda iegūst viegla iedeguma izskatu, jo tā satur Bixa Orellana sēklu ekstraktu, kas viegli iekrāso ādu līdz tā iegūst dabīgo iedegumu. Sastāvā arī kokosriekstu un monoi eļļas, kas veicina ātru iedegumu, saglabājot ādas mitruma līmeni*, un baro ādu, padarot to zīdainu.

Lovea želeja iedeguma veicināšanai ar mirdzuma efektu, 150 ml - bez saules aizsargfiltra
Kolīdz uzklāj želeju, veidojas viegli mirdzošs efekts no sastāvā esošās vizlas. Želeja veicina iedeguma rašanos, jo satur monoi un kokosriekstu eļļas.

Lovea Monoi sauļošanās eļļa ar SPF 6, 125 ml - ūdensnoturīga
Perfekta eļļa, ja uzturies saulē neilgi un vēlies iedegumu vai arī, ja āda ir izturīga pret sauli, taču plāno pavadīt visu dienu saulē. Zemās pakāpes aizsargfiltrs SPF 6 aizsargā no UVA un UVB stariem. Monoi un kokosriekstu eļļas kopj ādu, saglabājot ādas mitruma līmeni* un veicina iedeguma rašanos.

Lovea Monoi sauļošanās eļļa ar SPF 15, 125 ml - ūdensnoturīga
Šī eļļa ļauj sauļoties un iegūt vieglu iedegumu arī tiem, kam ir gaiša āda, jo sauļošanās eļļai ir vidējas pakāpes saules aizsargfiltrs SPF 15, kas neļauj piekļūt 97% UVA un UVB saules stariem. Sastāvā monoi eļļa un kokosriekstu eļļas, kas aizsargā ādu, veicina iedeguma rašanos un saglabā ādas dabīgo mitruma līmeni*.

Lovea monoi eļļa matu aizsardzībai no UV stariem 125 ml
Eļļa izveido aizsargslāni, tā sniedzot matiem aizsardzību no saules, vēja, jūras un pat baseinu ūdens iedarbības. Sastāvā esošais komplekss aizsardzībai no UV stariem palīdz saglabāt dabīgu un krāsotu matu toni.


Es uzklāju Lovea sauļošanās eļļu bez saules aizsargfiltra pirmajās 20 min., kad zinu, ka mana āda izturēs saules iedarbību. Pēc tam uzklāju Lovea sauļošanās eļļu ar SPF filtru attiecīgi tik ilgi, cik vēl plānoju uzturēties ārā un atjaunoju to ik pa 2h vai pēc peldes. Ieklāju Lovea Monoi eļļu arī savos matos, ja neesmu tos nosegusi. Man pietiek ar vienu saulainu atpūtas nedēļu, lai iegūtu skaistu iedegumu turpmākajiem mēnešiem. Sauļojos ar prieku un iesaku izmēģināt pēc Monoi ziediņiem smaržojošos Lovea sauļošanās produktus.

Lai saulaini!  

* Sunscreens Explained: https://www.skincancer.org/prevention/sun-protection/sunscreen/sunscreens-explained

**Mitrina epidermas virsējos slāņus.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv