Biotēka

lovea zimols

Atklāj savu matu dabīgo skaistumu ar Lovea Nature!

Lovea mati_raksts


Esi uzsākusi eko ceļus un vēlies kopt savus matus ar dabīgākiem produktiem, bet baidies par to efektivitāti... Izmēģini Lovea Nature matu kopšanas līdzekļus, kas ir identiski efektīvi visam ierastajam, bet ar dabīgām sastāvdaļām.

Ļoti sausiem matiem ir nepieciešama īpaša matu kopšana, kuru var paveikt LOVEA NATURE ŠAMPŪNS ĻOTI SAUSIEM MATIEM “CACAO NIRVANA”. Krēmīgās putas ar barojošo kakao sviestu intensīvi baro ļoti sausus matus, nepadarot tos smagus. Mati kļūst mīksti un arvien pakļāvīgāki.

Savukārt, matu mirdzumam pēc mazgāšanas LOVEA NATURE DABĪGS BAROJOŠS KONDICIONIERIS atdzīvina dabīgo spīdumu matos. Argāna eļļa atjauno, piedod spēku un vitalitāti matiem. Kondicionieris uzlabo matu veselību, izskatu un atvieglo to ķemmēšanu. Sastāv no 95% dabīgām sastāvdaļām.

LOVEA NATURE DABĪGS UN BAROJOŠS ŠAMPŪNS AR ŠĪ SVIESTU patīkami puto, mīkstina un baro sausus matus. Šis šampūns atjauno matu struktūru un padara tos mīkstus. Sastāv no 95% dabīgām sastāvdaļām.

Lietošana: Samitriniet matus ar ūdeni, ieklājiet šampūnu matos, rūpīgi izmazgājiet un izskalojiet tos.

Lai sasniegtu lielāku efektu, pēc katras matu mazgāšanas reizes izmantojiet LOVEA NATURE DABĪGU UN BAROJOŠU KONDICIONIERI AR ŠĪ SVIESTU. Šī sviests, atjauno un baro sausu matu galus. Mati kļūst viegli ķemmējami, ieveidojami un atgūst dabīgu skaistumu. Kondicionieris uzlabo matu struktūru un izskatu. Sastāv no 95% dabīgām sastāvdaļām.

Var lietot arī LOVEA NATURE NEIZSKALOJAMO KONDICIONIERI AR ŠĪ EĻĻU, kas tūlītēji atšķetina matus. Tā divfāzu formula piešķir zīdainumu un spīdumu, nepadarot matus smagus. Tas ir tikai jāizsmidzina un tad var ieveidot matus kā ierasts. Piemērots visiem matu tipiem.

Īpašai matu kopšanai reizi nedēļā iesakām LOVEA NATURE DABĪGU MATU MASKU AR ŠĪ SVIESTU, kas efektīvi baro matus un atjauno to struktūru. Maska mitrina un stiprina matus, lai mati atgūtu dabisko mīkstumu. Īpaši piemērota ļoti sausiem matiem un matu galiem.

Lovea Nature matu kopšanas līdzekļi parūpējas, lai mati un galvas āda būtu veselīga. Dabas ekstraktiem pildītie matu kopšanas līdzekļi efektīvi kops Tavus matus.

Atklāj savu matu dabīgo skaistumu ar Lovea!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv