Biotēka

Sante zimola_banneris

Sante eko vakara grims – video!

Pamanāms, gaumīgs vakara grims – ar eko kosmētiku? Jā, tas ir iespējams. Jaunā Sante dekoratīvā līnīja ir veidota, ņemot vērā mūsdienīgo nepieciešamību pēc ilgnoturīgiem, ērti lietojamiem dekoratīvās kosmētikas produktiem. Kopā ar grima mākslinieci no Chewitta makeup, izmēģinājām jaunumus, veidojot dabīgu vakara grimu.

Noskaties video un uzmini, kurus Sante produktus grima māksliniece lietoja, izteiksmīgo acu krāsošanai (pareizā atbilde zemāk šajā ierakstā).

Grims pa soļiem:
1. Noturīga grima veidošanai ir ļoti svarīgi uzklāt gan noturīgu bāzi, šajā gadījumā – Sante matējošo tonālo krēmu, ar toni 02 Sand.

Grims acīm:
2. Paslēpjot tumšos lokus zem acīm un izmantojot kā bāzi acu grimam, uzklāja Sante korektoru 02 Sand tonī.
3. Veidojot acu grimu izmantoja Sante acu ēnu paleti “Rosy Shades” – tumši violeto toni acs locījuma vietā, rozo toni acs ārējā kaktiņā un gaišāko paletes toni acs iekšējā kaktiņā.
4. Izceļot acu formu, ievelk vieglu līniju uz plakstiņa. Mazliet iezīmē līniju acs apakšējā skropstu līnijā no acs kaktiņa līdz tās vidum, ar Sante acu zīmuli Nakts zilā tonī 04.
5. Noslēdzot acu grimu, uzklāja - Sante Mini Makes Mega skropstu tušu.

6. Šis vakara grims izceļas ar to, ka izmanto aktuālā plūmju violetā toņa lūpu krāsu – Sante matētu lūpu krāsu Catchy Plum, 05 tonī.
7. Kolīdz ir tik izteikta lūpu krāsa, jāizceļ arī uzacis ar Sante tonētu uzacu tušu, 01 Blondie tonī.
8. Sejas simetrijas veidošanai, konturējot ar tumšo toni vaigu kaulus un pieres sānus ar Sante konturējošo pūderi, 01 Light Medium toni.


Šāds vakara grims tapa nepilnas pusstundas laikā, kas pierādīja, cik viegli to var uzklāt pirms vakara pasākuma. Izmēģini visus Sante dEKOratīvās kosmētikas jaunumus un iepazīsti, cik ērti ir lietot eko dekoratīvo kosmētiku.

Sante eko dekoratīvā kosmētika ir pieejama WWW.BIO.LV ar piegādi visā Latvijā un Biotēkas veikalos Rīgā. 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv