Biotēka

Sante zimola_banneris

Svaigi plūktu augļu smarža - Sante Family

family1

Ienes vasaras smaržas savā vannasistabā! Piparmētru atspirdzinošā, saulē nobriedušu augļu sulīgā un ābolu svaigā smarža - vācu eko kosmētika Sante Family vasaru sveic ar četriem jauniem produktiem, kas priecē ar svaigiem un dabiskiem augļu aromātiem. Tie patiks visiem – gan lieliem, gan maziem, jo kam gan nepatīk vasara?!

Sante Family ķermeņa kopšanas līdzekļi ir piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem, jo ir hipoalerģiski. Tos ražo pēc stingriem kvalitātes kritērijiem, principā iztiekot bez izejvielām ar kaut mazāko kairinājuma risku. Sante Family līdzekļiem ir inovatīvas formulas, kas ķermeni kopj maigi un saudzīgi, tomēr iedarbīgi.

lime1 copy

Sante FAMILY dušas želeja ar bio piparmētras un laima ekstraktiemSPIRGTI! Augu izcelsmes mazgājošas vielas maigi un rūpīgi attīra ādu, bet bagātīgi pievienotā alvejas sula to dziļi mitrina un remdē, kas īpaši nepieciešams vasarā, kad saule, vējš un pludmales smiltis ādu mēdz padarīt sausu. Bio laima un piparmētru ekstrakti ādu atsvaidzina, tonizē un apvelta ar brīnišķīgi svaigu citrusu un piparmētras aromātu!

appel2 copy

Sante FAMILY Everyday Shampoo šampūns ikdienas matu mazgāšanai ar bio ābolu un aivas ekstraktiem SVAIGI!
Bio ābolu ekstrakts, aiva un alvejas sula maigi attīra matus un galvas ādu, saglabājot skalpa dabīgo mitruma līmeni, tāpēc matus var mazgāt tik bieži, cik nepieciešams - bez riska padarīt galvas ādu sausu. Vērtīgie ekstrakti un alveja matiem piešķir skaistu un veselīgu spīdumu. Šampūnam ir īsta, dabiska, kā no koka plūkta svaiga augļa smarža!

melone copy

Sante FAMILY Volumizing Shampoo šampūns matu kuplumam ar bio godži ogu un melones ekstraktiem SULĪGI! Mazgā un kopj vienlaikus, vispirms attīrot ar maigām, uz augu bāzes veidotām mazgājošām vielām, tad kopjot ar melones, godži ogu un alvejas sulas atjaunojošo spēku. Mati kļūst elastīgi, veselīgi spīdoši un kupli – kā radīti, lai tajos parotaļātos vasaras vējš! Šampūnam ir viegls, saulē nobriedušu auļu sulīgais aromāts.

mango2 copy

Sante FAMILY mitrinošs kondicionieris ar bio mango un alvejas ekstraktiem - SALDI! Ārkārtīgi iedarbīgs matu kondicionieris, kura izcilā formula – mango sviests, brokoļu sēklu eļļa, nātru ekstrakts, provitamīns B5 un alveja pat nespodriem un nedzīviem matiem piešķir veselīgu mirdzumu. Mati pēc kondicioniera lietošanas kļūst viegli izķemmējami, pakļāvīgi un elastīgi. Vērtīgās izejvielas pabaro matus visā to garumā – no saknēm līdz pat matu galiņiem. Matu struktūru un izskatu uzlabojošo līdzekli var lietot pēc katras mazgāšanas reizes - tas palīdz aizsargāt matus no vides nelabvēlīgās ietekmes. Kondicionierim ir delikāts un viegli salds svaigu augļu aromāts

Izbaudi vasaru – noplūc augli un izmazgā matus ar Sante Family!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv