Biotēka

Sante zimola_banneris

Ar vienu līniju – skaistums un kopšana. Sante Dipliner acu zīmulis ar otiņu.

sante eye1 fin

Ar līniju iezīmētas acu kontūras ir viens no senākajiem skaistuma akcentēšanas paņēmieniem. Mode krāsoties radās Senajā Grieķijā un uzplauka valdnieces Kleopatras laikā, kura ticēja, ka acu kontūras ne tikai izceļ viņas skaistumu, bet arī pasargā no „ļaunas acs”. Laikam ejot, mode iezīmēt acu līnijas palika, un kvēpu maisījumus nomainīja mūsdienīgāki dekoratīvās kosmētikas līdzekļi.

Īsts dekoratīvās kosmētikas uzplaukums sākās pēc Pirmā pasaules kara, kad radās uzskats - lūpukrāsai, pūderim, tušai un acu zīmulim jābūt katras modernas sievietes rokassomiņā. Efektu diemžēl aizēnoja ķīmiskās kosmētikas defekti - bieži vien acu tuša un laineri izraisīja (un vēl joprojām izraisa) alerģiskas reakcijas: acis iekaisa, skropstas kļuva trauslas un plānas. Sieviešu žurnāli sāka publicēt padomus, kā labāk „atpūtināt” acis pēc kosmētikas lietošanas. Lai „dzēstu” pašu radītās skaistuma blaknes, kosmētikas industrija sāka ražot kopjošus serumus, noklusējot, ka dekoratīvā kosmētika var būt arī saudzējoša un brīva no kaitīgiem savienojumiem.

eye bonus3

Ja Kleopatrai būtu bijis pieejams vācu dabiskās kosmētikas Sante Dipliner acu zīmulis, perfekti iezīmētā acu līnija ļautu gan izcelt valdnieces daiļumu, gan arī rūpēties par biezāku un garāku skropstu augšanu, jo lainera sastāvā ir trīs kopjošas un skropstu augšanu veicinošas izejvielas – žibulītis, bērzu lapas un ķekarainā sudrabsvece.
Vairs nekādu vecmāmiņu metožu vai naudas tērēšanu dārgiem skropstu augšanu veicinošiem serumiem! Tagad viss ir apkopots vienā lainerī – gan dekoratīvā, gan kopjošā funkcija. Lainera pildījuma aktīvās vielas sāk darboties ik reizi, kad pie skropstu pamatnes iezīmējat līniju – žibulītis remdē un nomierina, fitoestrogēnu saturošā ķekarainā sudrabsvece normalizē sebuma ražošanu, bet bērzu lapas nostiprina trauslas un plānas skropstas, kā arī veicina biezāku un garāku skropstu augšanu. Smalkā otiņa ļauj iezīmēt perfektu līniju, kas neizplūst visas dienas garumā un ir lielisks make-up akcents.
Ja acu grima uzklāšanai lietojat acu zīmuļus, mums ir lieliski jaunumi! Sante uzlabojis acu zīmuļu tekstūru, padarot tos mazliet mīkstākus un tādējādi – vieglāk uzklājamus.

Piešķir savam skatienam skaistu akcentu un izbaudi, ka efektu, ko sniedz Sante dekoratīvā kosmētika.

eye bonus2

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv