Biotēka

Sante zimola_banneris

Ceļamērķis – svaigums. Sante dezodoranti.

deo1

Lai ietu, pa kuru ceļu iedams, Tavs ceļamērķis būs svaigums – šādu moto izvēlējusies Sante, piedāvājot plašu dezodorantu klāstu – izsmidzināmus, rullīša vai zīmuļveida – ar un bez aromāta. Katram pēc patikas un ieraduma!

Visi dezodoranti nodrošina ilgstošu svaigumu – par to rūpējas antibakteriālu augu izlase, kas dabiskā veidā kavē veidoties nepatīkamo sviedru aromātu izraisošām baktērijām. Dezodorantiem ar smaržu Sante izvēlējusies uzmundrinošus, spirgtus un mūsdienīgus aromātus, kas akcentē svaiguma sajūtu.

Jaunums! Sante dezodorants ar rullīti ACAI Enerģija  – spirgts unisex aromāts – patiks gan Viņai, gan Viņam. Sniedz ilgnoturīgu aizsardzību pret sviedriem, nekairinot ādu. Asai ogu eļļai piemīt ne vien antibakteriālas, bet arī mitrinošas un ādu atjaunošas īpašības.

Vēl viens jaunums! Sante dezodorants ar rullīti, ar 24 h iedarbību  – uzticama un ādu nekairinoša aizsardzība diennakts garumā. Nekādas ķīmijas – aizsardzību nodrošina salvijas lapu, skābeņu ekstrakta un bio makadāmijas eļļas aktīvais komplekss

Jaunā iepakojumā nu pieejams daudzu iemīļotais Sante izsmidzināmais dezodorants GODŽI Spēks. Viegls un atsvaidzinošs ogu aromāts!

Kristālu dezodorantu sērija Pure Spirit – tiem, kas vēlas dezodorantus bez smaržas. Neitrālais dezodoranta aromāts ļaus izcelties Tavām smaržām, neveidojot nesaderīgu aromātu sajukumu. Dabīgie kristālu minerāli uz ādas veido elpojošu aizsargkārtiņu pret nepatīkamo aromātu izraisošajām baktērijām, nebloķējot ādas poras
Atliek tikai izvēlētiesizsmidzināmu, rullīša vai zīmuļveida kristālu dezodorantu.


 sante deomen5

 

Sante dezodoranti vīriešiem – Sante Homme un Sante Homme II

Sante Homme izsmidzināmais dezodorants – spēcīga un vīrišķīga aizsardzība pret nepatīkamo sviedru aromātu. Baltās tējas, kliņģerīšu, burvjlazdas un alvejas ekstrakti efektīvi apkaro sviedru aromātu izraisošās baktērijas. Atturīgs, vīrišķīgs aromāts.

Sante Homme II izsmidzināmais dezodorants ar dabisko kofeīnu un asaī ogām ne vien nodrošina svaigumu, bet ar vērtīgo eļļu maigo spēku remdē un atjauno ādu. Moderns, vīrišķīgi juteklisks aromāts.

Ej, kur iedams, ar Sante dezodorantu ceļa mērķi sasniegsi svaigs un spirgts!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv