Biotēka

Sante zimola_banneris

Ar maigumu pret kaprīzēm. Sante kopšanas līdzekļi jutīgai ādai.

sante jutigai_galvenais


Pret ādu, kas izteikti reaģē uz jebkuru kairinātāju – laikapstākļiem, ūdeni, nepareizi izvēlētu kosmētiku, grimu – jāizturas īpaši saudzīgi, izvēloties hipoaleģiskus kopšanas līdzekļus, kas vienlaikus nostiprina ādas virskārtu, mazinot tās jutīgumu.

Sante īpašajā jutīgai ādai izstrādātajā sērijā ievēroti abi šie noteikumi: 1.) kopšanas līdzekļu formulas veidotas, izvēloties sastāvdaļas, kas nemēdz izraisīt alerģiskas reakcijas, 2.) tās papildinātas ar dabīgo vitamīnu F, kas nostiprina ādas virskārtas (lipīdu) barjeru, padarot ādu mazāk jutīgu pret vides ietekmi.
Tā kā jutīgas ādas problēmu pastiprina ādas sausums, šīs līnijas kopšanas produktu sastāvā ir tādi bagātīgi mitrinātāji kā glicerīns un alveja, kā arī vērtīgas eļļas, kas ādu remdē un mīkstina – mandeļu, kamēliju, vīnogu kauliņu un saulespuķu sēkliņu eļļa.
Lai pilnībā izslēgtu kairinājuma risku, sērijas produktiem nav pievienotas smaržvielas, tomēr kosmētikas sastāvā esošā plūmju eļļa piešķir tiem delikātu un vasarīgu aromātu.
SANTE Remdējošs dienas krēms ar bio mandeļu eļļu un F vitamīnu jutīgai ādai nomierina un nodrošina tūlītēju komfortu, noņemot savilkuma sajūtu. Īpaši jutīgai ādai izstrādātā krēma formula padara jutīgu ādu noturīgāku pret ārējās vides faktoriem.
SANTE Remdējošs nakts krēms ar bio mandeļu eļļu un F vitamīnu jutīgai ādai intensīvi mitrina, mīkstina un sniedz labsajūtu ādai. Pēc naktsmiera āda izskatās atpūtusies, gluda un maiga.
SANTE Remdējošs želejveida krēms ādai ap acīm ar bio mandeļu eļļu un F vitamīnu, kas papildināts ar žibulīša un aļģu ekstraktiem sniedz acu zonai patīkamu atvēsinājumu un uzlabo izskatu, mazinot grumbiņas un novēršot ādas savilkumu.
SANTE Nomierinoša maska sejai ar bio mandeļu eļļu un F vitamīnu dāvā relaksējošu SPA brīdi, bagātīgi kopjot ar mandeļu eļļu, kakao sviestu un alveju.
Šo nomierinošo masku var lietot gan jutīgai ādai, gan jebkuram citam ādas tipam pēc vajadzības, kad āda cietusi saulē, salā vai vējā. Lietota 1-2 x nedēļā, maska efektīvi remdē savilktas ādas sajūtu, dāsni mitrina un pabaro ādu, sniedzot labsajūtu.

Sante līnija jutīgai ādai – kosmētika, kas mazina ādas jutīgumu un Tavas raizes par to.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv