Biotēka

urtekram galv_final

Urtekram Ziemeļu ogu spēks!

Nordic Berries


Tikai šogad Latvija tika oficiāli atzīta par Ziemeļeiropas valsti*, taču sirdīs mēs vienmēr esam bijuši īsti Ziemeļnieki. Zinoši un praktiski cilvēki, kas mīl dabu un savus tuvākos. Ziemeļu tautu vērtības ir raksturīgas arī Dāņu eko kosmētikas zīmolam Urtekram, kas ar jauno Urtekram Ziemeļu ogu līniju izceļ mīlestību pret Ziemeļu dabu!

Ziemeļu ogas ir antioksidantu karalienes!
Piesātinātas ar A, B un C vitamīniem –  šīs ogas stiprina ādu pret apkārtējās vides ietekmi jaunajā Urtekram Ziemeļu ogu līnijā!
Kopjošās un atjaunojošās smiltsērkšķa, melleņu, dzērveņu un mežrozīšu īpašības sniedz lutinājuma sajūtu Tavam ķermenim un matiem. Augu izcelsmes hialuronskābe nodrošina produktus ar mitrinošām un barojošām īpašībām. Vītola mizas ekstrakts atbalsta galvas ādas veselīgu stāvokli. Sajūti Ziemeļu ogu spēku, izmēģinot jauno līniju:
Urtekram Ziemeļu ogu roku ziepes dāsni putojas un smaržo kā svaigi plūktu smiltsērkšķi – tās būs iemīļotās roku ziepes visai ģimenei!

Urtekram Ziemeļu ogu dušas želeja ir bagātināta ar mitrinošo alveju un ir piemērota visai ģimenei. Pie tam, dušas želeja lieliski puto!

Urtekram Ziemeļu ogu ķermeņa losjons sausai ādai ar šī sviestu un olīveļļu kārtīgi baro ķermeņa ādu, to ieskaujot viegli gaistošā smiltsērķšķu aromātā.

Vai zini, kurš šampūns šogad ieguva balvu "Vivaness" (viena no lielākajām eko izstādēm pasaulē) kā labākais jaunais eko šampūns? Urtekram Ziemeļu ogu atjaunojošais šampūns, kas bagātīgi puto un satur vītolu mizas ekstraktu, kas atbalsta galvas ādas līdzsvaru. Piemērots visiem matu tipiem.

Urtekram Ziemeļu ogu atjaunojošs kondicionieris mīkstina un baro matus pēc šampūna lietošanas visiem matu tipiem. Satur alvejas ekstraktu un augu glicerīnu, kas palīdz atjaunot sausus, bojātus matus.

Dāņu eko kosmētikas zīmols Urtekram ir viens no senākajiem eko uzņēmumiem (dibināts 1972. gadā) un joprojām uztur zīmola Ziemeļnieciskās pamatvērtības – rūpes par cilvēku, dabu un dzīvniekiem. Visiem produktiem ir Ecocert, Cosmos Organic un Vegan Society sertifikācijas.

Urtekram – Ziemeļu ogu spēks Tava ķermeņa un matu kopšanai!

* ANO atzinums par Baltijas valstu teritoriālo iedalījumu 2017. gadā.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv