Biotēka

urtekram galv_final

Jaunā Urtekram probiotiskā kosmētika - ko ēd Tava āda?

Urtekram lavanda_raksts


Domāt tikai par to, ko ēd nav gana. Ir jādomā arī par to, ko Tu klāj uz savas ādas!  Āda uzņem vielas ne tikai no tā, ko ēd, bet arī uzsūc it visu, ko Tu uzklāj uz tās. Apziņā par ādas vajadzībām un vēlmi dzīvot ekoloģiski, Urtekram ir radījis ādas kopšanas līniju ar lakto baktērijām, kas līdzsvaro ādu.

Kosmētikā lakto baktērijām jeb probiotiskajām baktērijām ir līdzīga funkcija kā tās lietojot iekšķīgi - tā ir vides balansēšana. Arī uz ādas atrodas miljoniem baktēriju, kas darbojas saskanīgi vai haotiski. Urtekram jaunā līnija ir veidota no probiotiskajām baktērijām, kas harmonizē baktēriju vidi dabīgi, jo laktobaktērijas ir iegūtas no vītola mizām.
Papildu lakto baktērijām Urtekram probiotiskajā līnijā ir pievienota dabīgas izcelsmes hialuronskābe, kas darbojas kā ļoti spēcīgs ādas un matu mitrinātājs un atjaunotājs.

Jaunā Urtekram līnija ar lakto baktērijām:
Šampūna, dušas želejas un gabaliņa ziepju pamatā ir maigas putojošās vielas, kas iegūtas no kokosrieksta un cukura tenzīdiem apvienojumā ar ekoloģiskām ēteriskajām eļļām.

Dušas želeja un ķermeņa losjons, sader kopā, lai pēc aktīvas dienas varētu atveldzēties mirklī un baudīt atpūtu ar nomierinošu lavandas aromātu. Mitrinošajā ķermeņa losjonā dāsni pievienots barojošais šī sviests un dziļi mitrinošā hialuronskābe. Losjons ātri iesūcas ādā un tas ir ļoti patīkams, kad ādai ir nepieciešams viegli nomierinošs efekts no lavandas ēteriskās eļļas - kā pēc sauļošanās, pirtošanās. Paredzēts ikdienas kopšanai visiem ādas tipiem.

Šampūns biezi saputo un maigi attīra galvas ādu. Kondicionieris sniedz bagātīgu matu kopšanu, ar tam ir pievienoto dziļi mitrinošo alveju.

Roku ziepes noder jebkurā brīdī, kad vēlamies rokām sniegt higiēnisku svaigumu. Rokas būs patīkami mitrinātas, pateicoties hialuronskābei.

Visi šīs līnijas produkti izteikti smaržo pēc lavandas, jo satur lavandas ēterisko eļļu, kam piemīt patīkami nomierinošs un relaksējošs efekts.

Harmoniskai dzīvei ir nepieciešams līdzsvars tajā kā jūties, ko ēd un pat tajā, ko uzklāj uz sevis. Biotēkā pārliecinājāmies, ka vērtīgās Urtekram probiotiskās sastāvdaļas novērtē arī āda. Izmēģinot produktus secinājam, ka lavandas aromāts ļāva veldzēties mirklī, bez stresa. Āda pēc mazgāšanās dušā un losjona uzklāšanas jutās svaiga un kārtīgi lutināta, savukārt matu kopšanas produkti lieliski mitrina matus visā to garumā. Roku ziepes lietojam savā ofisā, uzturot higiēnisku vidi. Esam pateicīgi Urtekram par lielisko jaunumu!
Urtekram probiotisko līniju vari iegādāties Biotēkas veikaliņos Rīgā vai www.bio.lv ar piegādi visā Latvijā.

Pabaro savu ādu ar Urtekram probiotisko līniju!

P.S. Dāņu uzņēmums Urtekram ir ekoloģisks kopš 1979. gada un visa tā produkcija ir sertificēta ar COSMOS organic standartu (agrāk dēvēts kā Ecocert).

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv