Biotēka

urtekram galv_final

Izvēle, kas maina pasauli - Urtekram Matcha līnija ir 1. eko kosmētika augu izcelsmes iepakojumā Biotēkās!

Urtekram matcha_raksts_publ


Teju katrs zemeslodes iedzīvotājs zina, ka mēs apdraudam paši savu izdzīvošanu uz šīs pasaules. Taču kā to mainīt? Kā glābt pasauli? Kā glābt savu nākotni?

Sāc mainīt ikdienas paradumus un tā ar laiku spēsi izmainīt lielās lietas. Piemēram, izvēlies visas ģimenes ķermeņa un matu kopšanas produktus no Urtekram Matcha līnijas augu šķiedru iepakojumos!

Urtekram ir veicis izvēli - jaunā Matcha līnija ir viena no pirmajām kosmētikas līnijām pasaulē ar dabīgu cukurniedru iepakojumu, kas saudzē mūsu dabu un samazina plastmasas patēriņu.

Kādēļ cukurniedres?

Tās ir atjaunojams resurss, kurš dabīgi no gaisa absorbē CO2 – tonna cukurniedru neitralizē 2 tonnas CO2. Gatavojot cukuru, ražošanas procesā paliek pāri šķiedras, kuras var izmantot alkohola gatavošanai vai augu izcelsmes iepakojuma veidošanai. Urtekram izvēlējās šo materiālu, jo tas ne tikai sniedz pārstrādājumu iepakojumu, bet arī tā ieguves procesā palīdz dabai.

Urtekram 2019. gadā plāno pāriet uz augu izcelsmes iepakojumu 85% visas kosmētikas iepakojuma (korķīši ir iespējami tikai kā pārstrādājama plastmasa un vairāki produkti ir stikla iepakojumos).

Ne velti, Urtekram ir apbalvots kā Dānijas ilgtspējīgākais - dabai draudzīgākais zīmols!

Līdz ar šo lielo soli pretī augu izcelsmes iepakojumam, Urtekram vēlas iepazīstināt ar pirmo produktu līniju šajā iepakojumā - Japāņu zaļās Matcha tējas līniju, kas ietver sevī antioksidantiem pārbagāto Japāņu zaļo tēju un mikroaļģes.

Šīs produktu līnijas pudeles un tūbas (izņemot korķi) ir veidoti no cukurniedru augu šķiedras. Jaunais iepakojums tiek marķēts kā polyethylene (PE) un ir pilnībā otrreiz pārstrādājams. Uz katra iepakojuma ir norāde par to, kā to pareizi šķirot Urtekram iepakojumu.

Mūsdienās mūsu dzīves ir pārpildītas ar aizņemtību, stresu, darbiem... Urtekram Matcha kosmētika ir lieliska, lai attīrītu, atveldzētu un restartētu savu ādu un matus, kā arī sniegtu tai antioksidantu devu.

Visi augstāk minētie faktori, putekļi un piesārņojums ietekmē ne tikai mūsu iekšējo pasauli, bet arī mūsu ārējo izskatu. Urtekram Green Matcha veic pilnu ķermeņa attīrīšanu, nekaitējot tam un dabai.

Zaļā tēja ir spējīga attīrīt organismu un tieši tādēļ tās pati spēcīgākā daļa – pirmās auga lapiņas tiek savāktas un veidota augstākās klases Matcha zaļā tēja. Japānas zaļā Matcha tēja satur 10 reizes vairāk antioksidantu kā zaļā tēja. Spēcīgie antioksidanti lieliski attīra ādu no apkārtējās vides piesārņojuma – tai piemīt dabīga detox iedarbība.

Urtekram krēmveida dušas želejai ir alvejas sulas bāze un tā satur mikroaļģes, kas lieliski attīra un aizsargā ādu. Uzklājot Urtekram vieglo ķermeņa pieniņu ar hohobas, saulespuķu un laima eļļām āda būs bagātīgi mitrināta un pabarota.

Matcha zaļā tēja ir izteikti zaļā krāsā, jo tā satur ļoti daudz hlorofila. Hlorofils ir efektīvs eksfoliants ar detoksa iedarbību, kas kopā ar čili ekstraktu veicina pretcelulīta iedarbību. Urtekram pretcelulīta skrubis notīra atmirušās ādas šūnas un sagatavo ādu masāžai ar Urtekram pretcelulīta eļļu, kas iekustina limfas atteci. Eļļa satur olīvu, mandeļu, brokoļu un sojas eļļas, kas arīdzan kopj un atjauno ādu.  

Matcha satur kofeīnu, kas iedarbojas pret iekaisumu veidošanos, piemēram, ikdienā, lieto Urtekram dezodorantu pēc skūšanās, jo tas būs atbilstoši saudzīgs ādai. Tas novērš nepatīkamo aromātu jeb baktēriju veidošanos, jo satur dabīgu minerālu sāli.

Urtekram dziļi attīrošs šampūns un Urtekram matu kondicionieris satur zaļo tēju, jo tā regulē ādas taukošanos un bagātina matus ar proteīniem. Papildu mikroaļģes lieliski attīra matus no matu ieveidošanas produktiem un bagātina matu galus ar vērtīgām minerālvielām.

Japānas zaļā tēja, Urtekram šķidro roku ziepju sastāvā, ir lieliska arī roku kopšanai, jo tā kopā ar mikroaļģēm attīra veido spēcīgu aizsardzību rokām no apkārtējās vides piesārņojuma. Savukārt, Urtekram roku krēms ir bagātināts ar šī sviestu, olīvu, hohobas eļļām un dabīgu hialuronskābi, kas baro un dziļi mitrina sausu roku ādu.

Urtekram Matcha kosmētikas smarža ir apvienojums no Matcha tējas lapiņām, japāņu "yuzu" augļiem un rozā greipfrūta – viegls citrusu aromāts svaigai sajūtai ikdenā.

Visi Urtekram produkti ir COSMOS ORGANIC sertificēti, kas apzīmē to, ka Urtekram kosmētikas formulas ir bez jebkādiem mākslīgiem uzlabotājiem, piedevām, mākslīgiem konservantiem un krāsvielām. Nevienā no ražošanas etapiem nenotiek dabas piesārņošana ar bīstamām vielām. Urtekram ražotnē tiek izmantota tikai vēja un uguns enerģija! Jaunie kosmētikas līdzekļi tiek testēti uz brīvprātīgajiem, nevis dzīvniekiem - šī kosmētika ir atbilstoša vegāniem.

Esam ļoti lepni, ka šis dāņu eko zīmols ir veicis izvēli un Urtekram Matcha līnija ir 1. eko kosmētika augu izcelsmes iepakojumā Biotēkās! Tas ir ieguvums mūsu, Biotekāru, ģimenēm, jo mēs Urtekram lietojam jau gadiem un tagad palīdzam noteikt jauno pasaules standartu – arī kosmētikas iepakojumam ir jābūt EKO!

Urtekram ir pieejams 11 Biotēkas veikalos Rīgā un www.BIO.lv ar piegādi visā Latvijā.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv