Biotēka

urtekram galv_final

Zaļā gaisma zaļam priekam - Urtekram izsmidzināmie kondicionieri!

urtekram kondicionieri1

Dzīvot Skandināvijā – tas nozīmē – dzīvot zaļi! Mūsu ziemeļu kaimiņi lepojas ar savu videi draudzīgo dzīvesveidu un uzskata, ka nekur citur cilvēki vēl nav iemācījušies zaļu dzīvesveidu baudīt ar tādu komfortu, kā to prot viņi. 

Mūsu ziemeļu kaimiņi ir gatavi dalīties savā pieredzē – kā gūt prieku, dzīvojot zaļi.

Labs piemērs tam ir lielākā skandināvu biokosmētikas ražotāja Urtekram izsmidzināmie kondicionieri matiem.
Ekoloģiski tīrs saturs un mūsdienīga, ērta un ātra pielietošana: tāds ir šo matu kopšanas līdzekļu raksturojums. Turklāt kondicionieri ir universāli – tie piemēroti jebkuram matu tipam un lietojami gan mitros, gan sausos matos. Kondicionieris vienkārši jāzsmidzina matos, un acumirklī mati kļūst viegli atšķetināmi un izķemmējami. Tas neaizņem daudz laika un  īsti atbilst mūsu steidzīgajam dzīves ritmam. Zaļi, ērti un priecīgi!
Urtekram Rožu izsmidzināmais kondicionieris  ātri atšķetina matus un padara tos viegli izķemmējamus, kā arī apvelta ar vieglu rožu aromātu. Rožu ziedūdens, Damaskas rožu ekstrakts un dziļi mitrinošā hialuronskābe, ieklāts mitros vai sausos matos,  kopj tos un piešķir koptu izskatu.
Urtekram Alvejas izsmidzināmais kondicionieris ar alveju, hidrolizētu kukurūzas cieti un cukurbiešu ekstraktu aizsargā matus no karstuma kaitīgās iedarbības,  pastiprina matu krāsas noturību un kavē tās izbalēšanu. Izsmidzini mitros vai sausos matos un ieveido bez bažām izsausināt vai sadedzināt tos!
Urtekram Klinģerīšu izsmidzināmais kondicionieris bērniem ar kumelīšu ekstraktu ir ideāls matu kopšanas līdzeklis pat tiem bērniem, kuriem nepatīk matu mazgāšanas un skalošanas procedūra, tomēr bez kondicioniera neiztikt, lai mīkstos matiņus varētu izķemmēt bez plēšanas. Izsmidzināmais kondicionieris nav jāizskalo, turklāt to var lietot arī sausos matos, lai ikdienā atvieglotu savēlušos matu izķemmēšanu. Kliņģerīšu ekstrakts maigi kopj un mīkstina matus gan matus, gan galvas ādu.
Zaļi, ērti un priecīgi – izmēģini mūsdienīgos Urtekram izsmidzināmos kondicionierus arī Tu!

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv