Biotēka

Attitude

Dzīvo ērti un patērē atbildīgi, ar Attitude!

 

Pirms iemācās iet uz podiņa, katrs mazulis izlieto 5000 – 7000 autiņbiksīšu. Nepieciešami apmēram 500 gadi, lai vidē noārdītos ikkatrs šis izlietotais autiņš, ja tas ražots no naftas materiāliem. Turklāt šādu autiņu ražošana patērē neatjaunojamos resursus un izmanto daudz dabu piesārņojošu ķimikāliju, kā arī veicina globālo sasilšanu.

diapers 1 enUn ko tad tagad, no visa atsacīties? Rūpējoties par to, kādu planētu mēs varēsim atstāt mantojumā saviem lolojumiem, pašiem atgriezties teju alu laikmetā?!

Kādēļ gan tādi upuri? Izdariet atbildīgu izvēli, un vienlaikus baudiet tieši tādas pašas modernā dzīvesveida piedāvātās ērtības kā visi pārējie – Kanādas uzņēmums Attitude Bio Spectra piedāvā videi draudzīgas autiņbiksītes, kas pilnībā sadalās dabā vēl Jūsu mūža laikā, un to uzsūktspēja, izskats, maigums, ērtība, praktiskums neatpaliek no jebkurām tradicionālajām autiņbiksītēm. Attitude autiņbiksītes novērtējuši mazuļi un vecāki jau vairāk kā 20 valstīs pasaulē, un nu ar prieku tās piedāvājam arī Latvijā, Biotēkās:

● Attitude autiņbiksītes ir CO2 neitrāls izstrādājums – 100% pielāgots cīņai pret globālo sasilšanu. Attitude izmanto tikai netoksiskus izejmateriālus no atjaunojamiem resursiem, ir maksimāli samazinājis savas darbības radīto izmešu daudzumu atmosfērā, un aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas sadarbībā ar organizāciju “Zemes diena”. Tādejādi šo autiņu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar…nulli. Kanādas valdības nodibinātā EcoLogo sertifikācija ir šobrīd pasaulē labi pazīstama, lielākā videi draudzīgu preču sertifikācijas sistēma Ziemeļamerikā – tās logo uz iepakojuma apliecina, ka prece gan izejvielu izvēlē, gan ražošanā, gan utilizācijā atbilst ISO diapers 4 en14024 vides standarta prasībām, saudzējot dabu un cilvēku veselību.
● Viss ģeniālais ir vienkāršs: tikai divas sastāvdaļas – no kukurūzas cietes gatavots PLA pārklājums, kas 100% bioloģiski noārdās un piemērots kompostēšanai + 100% FSC sertificētas celulozes pildījums. Loģiski, ka autiņbiksītes ir 100% brīvas no hlora vai jebkādām toksiskām vielām, kā arī hipoalerģiskas.
● Iepakojums 100% bioloģiski noārdās.
● Pieejamie izmēri:
MINI, mazuļiem 3-7 kg, iepakojumā 36 autiņbiksītes;
MIDI, 5-11 kg, 30 gab.
MAXI, 9-14 kg, 26 gab.
JUNIOR, 12+ kg, 22 gab.

Mūsu nākotne atkarīga no izvēles, ko izdarām šodien – dzīvo ērti un patērē atbildīgi, ar Attitude!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv