Biotēka

edl zimola_bildd

Etamine Du Lys - eko trauku mazgāšanas tabletes trauku mazgājamā mašīnā

trauku tabletes edl


Vai eksistē dabīgas un iedarbīgas trauku mazgāšanas tabletes?
Jā – vienas no tām ir Biotēkas klientu iemīļotās Etamine du Lys trauku mazgāšanas tabletes. Paredzētas lietošanai trauku mazgājamā mašīnā un tagad ar uzlabotu – vēl efektīvāku formulu!

Etamine Du Lys trauku mazgāšanas tabletes ar koncentrētu attīrošo augu izcelsmes formulu:
•    Uzlabotā versija iecienītajām Etamine Du Lys trauku mazgāšanas tabletēm;
•    Ar koncentrētu sastāvu un augstu efektivitāti;
•    Ar teicamu bioloģisko noārdīšanos dabā;
•    No otrreiz pārstrādāta iepakojuma;
•    Nav testētas uz dzīvniekiem;
•    Ir Ecocert sertificētas.

Rūpība ik detaļā!

Lietojot Etamine du Lys tabletes trauku mazgājamai mašīnai, trauki kļūs spoži un gurkstoši tīri – tikai ielieciet 1 tableti tam paredzētajā trauku mašīnas nodalījumā, izvēlieties atbilstošu mazgāšanas režīmu un ļaujiet Etamine Du Lys paveikt darbu Jūsu vietā! Sastāvā aktīvais skābeklis, kas perfekti attauko taukus, nomazgā ēdiena paliekas un padara traukus mirdzoši tīrus.

Padoms:
Lai maksimāli mazinātu ietekmi uz vidi, darbiniet pilnu trauku mazgājamo mašīnu, izvēloties zemāko iespējamo temperatūru un ievērojot produkta dozēšanas instrukciju. Nevainojamam rezultātam iesakām Etamine Du Lys trauku skalošanas līdzekli un Etamine Du Lys sāli trauku mazgājamās mašīnas aizsardzībai pret kaļķakmeni.

Videi draudzīga ražotne Francijas Ziemeļos, kurā ilgāk kā 12 gadus, rūpīgi veido ik sadzīves tīrīšanas līdzekļa formulu – tas ir Etamine du Lys.

Mazgā traukus ātri, ērti un ekoloģiski!

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv