Biotēka

Sodasan

Sodasan Room Senses – Tavas mājas smaržas

Māja ar savu smaržu ir kas vairāk par vienkārši četrām sienām. Tā ir vieta, kurā gribas atgriezties, un kura paliek atmiņā ar savu īpašo gaisotni. Smaržas ir visuzticamākās atmiņu glabātājas. Tās acumirklī uzbur laimīgāko brīžu ainas – saulē nogatavojošos citronu un apelsīnu aromāts – par bezrūpīgu atvaļinājumu siltajās zemēs, lavanda - par ciemošanos pie mammas.

Tev tikai jāizvēlas, kā smaržos Tava māja – apelsīniem, lavandas vai citrona. Un kāds no Sodasan Room Senses mājokļa dabiskajiem aromātiem kļūs par patīkamām atmiņām pēc viesošanos Tavās mājās.

Sodasan Senses Orange maigi saldais un dzīvespriecīgais apelsīnu aromāts uzvilnī atmiņas par siltu un saulainu vasaras pēcpusdienu, līksmu draugu pulku un bezrūpīgu noskaņojumu. Izvēlies šo aromātu, ja vēlies uzlabot garastāvokli! Spirgtais apelsīns izstaro prieku un bezbēdību. Draugi vēlēsies Tavās mājās viesoties vēl un vēl.

Sodasan Senses Lavender atsauc atmiņā siltus un mierpilnus vasaras vakarus Provansā. Violetiem lavandu laukiem ieskauts ciematiņš, liegs vasaras vējiņš un pilnīgs miers. Telpā ar lavandas smaržu ir patīkami un mierīgi uzturēties un atpūsties; aromāts harmonizē un līdzsvaro ķermeni un garu.

Sodasan Senses Lemon citronu spirgtums aizved uz citronkoku birzi kādā no Vidusjūras ciematiņiem. Kalnup ejošs serpentīna ceļš, citronkoku audzes un debeszils jūras līcis. Saulē nogatavojošos citronu aromāts atsvaidzina telpu un uzmundrina garu.

Sodasan Room Senses 200 ml dabīgie mājokļa aromatizētāji pildīti elegantās stikla pudelēs; patīkamais ēterisko eļļu aromāts telpā izplatās no aromatizētajā šķidrumā ievietotajiem dižskābārža kociņiem. Citronu un lavandas aromāti pieejami arī 500 ml iepakojumos atkārtotai uzpildīšanai.

Iegādājoties iepakojumu atkārtotai uzpildīšanai, iesakām nomainīt dižskābāržu kociņus, jo ar laiku kociņu spēja uzsūkt un izgarot aromātu mazinās. Noteikti smaržu kociņi jāmaina gadījumā, ja tajā pašā aromatizētāja pudelē liesiet citu aromātu.

Izvēlies aromātu, kas liks atcerēties par skaistajiem mirkļiem Tavās mājās! Lavandas, apelsīni vai citroni - kurš aromāts atmiņā atsauks Tavas mājas noskaņu?

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv