Biotēka

apakkateg Alce_Nero

Alce Nero – itāļu ēdiens kā bauda

augj bilde_Alce_Nero

Kad pēdējoreiz baudīji izsmalcinātu, pašgatavotu maltīti?
Pavadi rītu kā Romas ieliņās, malkojot rīta kafiju, tēju vai pienu un mērcējot tajā frollini – smilšu mīklas cepumus, gluži kā to darītu itāļi. Baudi pusdienas kā Milānā, ēdot pastu ar apbrīnojami gardām, svaigām mērcēm. Alce Nero atklās, kā būt gardēdim un dzīves baudītājam itālim!

Dienvidu saulē, dabīgos apstākļos, ar pārdomātām, ekoloģiskām metodēm audzēti dārzeņi un augi rūpīgi pagatavoti ēdienos pēc gardākajām Itāļu receptēm, lūk, tas ir bioloģiskais zīmols Alce Nero! Zemnieku un biškopju kooperatīvs - Alce Nero tika izveidots 1978. gadā un šobrīd ietver vairāk kā 1’000 bioloģiskajās lauksaimniecībās iegūtās sastāvdaļas no visas Itālijas. Biotēkas plauktos vari atrast cepumus, šokolādes, mērces, pastu, kakao u. c. gardumus no Alce Nero Itālijas dabas bagātības.

Frollini cepumi
Saldi cepumi bez palmu eļļas, gatavoti pēc tradicionālām itāļu frollini cepumu receptēm. Alce Nero cepumu sastāvā ir pilngraudi, extra virgin olīveļļa vai saldkrējuma sviests, līdz ar to tie ir piemēroti kā lieliska brokastu vai pēcpusdienas uzkoda. Nogaršo un izvēlies savus iemīļotos Alce Nero cepumus:
-    smilšu mīklas cepumi ar kakao
-    smilšu mīklas cepumi ar kakao un šokolādes gabaliņiem
-    pilngraudu smilšu mīklas cepumi
-    smilšu mīklas cepumi ar pienu
-    smilšu mīklas cepumi ar kviešu klijām un šokolādes gabaliņiem
-    smilšu mīklas cepumi ar jogurtu un medu

Alce Nero_Frollini_cepumi

Izmeklēta šokolāde
Izsmalcinātas šokolādes ar superfoodiem - ingveru, asaī ogām un īpaši baudāmām garšām kā jūras sāli, kafiju. Ļoti elegants izskats un līdzsvarota garša, ideāla dāvana, kuru novērtēs visi šokolādes fanāti. Nesatur pienu, un visas Alce Nero šokolādes sastāvdaļas ir iegūtas FairTrade godīgās tirdzniecības ceļā.
Izbaudi pilnīgās šokolādes garšas, nogaršojot:
-    tumšo šokolādi ar asaī ogām
-    tumšo šokolādi ar jūras sāli
-    tumšo šokolādi ar ingveru
-    tumšā šokolāde ar kafiju.
Alce Nero_okolde

Saldam, atsvaidzinošam un veselīgam baudījumam, nogaršo ledenes ar eikalipta ziedu medu un propolisu.

 Alce Nero_ledenes

Siltie dzērieni
Itāļi mīl siltos dzērienus, it īpaši, kvalitatīvu kakao – FairTrade iegūts Alce Nero kakao pulveris būs īstais dzēriens bagātīga kakao aromātam, kuru ideāli papildinās dabīgi saldais Alce Nero basmati rīsu dzēriens ar kalciju.
Jaunums! Alce Nero šķīstošs maisījums dzēriena pagatavošanai ar graudaugiem, cigoriņiem un vīģēm būs īstais, ja meklē alternatīvu kafijai bez kofeīna, kuru droši var pasniegt arī bērniem.

Alce Nero_karstie_dzrieni
Pasta!
Īsta pasta no pilngraudu cieto kviešu miltiem - “Conchiglie” laiviņu un “Farfalle” taureņa tipa makaroni vai “Spirelli” makaroni ar nātrēm, ātri pagatavojamai maltītei itāļu gaumē.
Makaroni “Corallini” ar pilngraudu miežiem veidoti tik mazi, smalki, lai būtu lieliski zupās.

Alce Nero_pasta  
Jaunums! Bezglutēna kukurūzas un rīsu makaroni “Spaghetti” un bezglutēna kukurūzas un rīsu makaroni “Fusilli” ir ātri un viegli pagatavojami (8-10 minūtēs).

Mērces raksturīgai garšai
Dienvidu garšām piesātinātas artišoku pesto un cukīni pesto mērces, ar Pamigiano Reggiano sieru, garšo lieliski kā pie itāļu pastas, tā uz maizītes. Rūpīgi novākti tomāti, kas uzreiz tiek pagatavoti klasiskā tomātu mērcē, tomātu mērcē ar baklažāniem vai tomātu biezenī ar baziliku, ir Itālijā iecienītākā pastas mērce. Itāļu gaumes maltīti var papildināt ar konservētiem tomātiem un, pagatavot svaigos salātus ar salātlapām un pievienot pāris pilītes ābolu etiķa vai citronu sulas!

Alce Nero_mrces
Vakars Itālijā noslēdzas ar mierīgām čalām ielas kafejnīcās, kur bauda arī siltos dzērienus un ēd bagātīgas vakariņas kā pastu ar klasisku tomātu mērci. Ēdiena izgaršošana šajā zemē ir svēta, tāpēc ik reizi ēdot Alce Nero, ir sajūta, ka esi aizceļojis līdz Itālijai.

Alce Nero – kā itāļu restorānā!

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv