Biotēka

HampstedTea NEW

Hampstead – biodinamisko tēju izsmalcinātība


b060a3a4912431b1232c88b624e7f13a

Hampstead ir pasaulē izsmalcinātākās un ekskluzīvākās bio tējas, kas ieguvušas gan tējas cienītāju, gan kritiķu un profesionāļu atzinību.(World Tea Championship™, Soil Association's Organic Food Awards, Guild of Fine Food Retailers' Great Taste Award u.c.)

Audzētas sertificētā biodinamiskajā lauksaimniecībā.Tējas tapušas no Makaibari muižā (Indijā, Dardžīlingas provincē) audzētajām tējas lapām.

(Makaibari ir pasaulē pirmā sertificētā biodinamiskā saimniecība, kas audzē tēju – augstu kalnos, neskartu lietusmežu ielokā, harmonijā ar dabas ritmiem un ekosistēmu).

0891b596db9ece6b08d6027bcb8f181f

Hampstead savulaik bija pirmie, kuru piedāvājumu pilnībā veidoja tikai godīgajā tirdzniecībā iepirktas tējas. Un tā tas ir joprojām arī šodien – jo tie, kas devuši mums iespēju baudīt tik brīnišķīgu tēju, ir pelnījuši dzīvot labāku dzīvi.

(Godīgā tirdzniecība garantē, ka no katra pārdotās tējas kilograma daļa naudas tiešā 

veidā, bez starpniekiem, tiek ieguldīta tējas audzētāju sociālo apstākļu uzlaboš

anā – piemēram, elektrības nodrošināšanā, izglītībā un medicīnā.)

84ae04b120dc6cf6c9ab20e39ec818eb

  

Pats par sevi saprotams, Hampstead tējas nesatur mākslīgas piedevas. Tāpat viss iepakojums ir otrreiz pārstrādājams.

Tējas paciņas nav balinātas ar hloru un nav skavotas vai līmētas, bet gan cauršūtas ar aukliņu – lai Jūsu tējas krūzītē būtu tikai tēja, bez liekām piegaršām un nevēlamiem piemaisījumiem.


 

 

  

Zaļā tēja

green jasmine

"Green Jasmine"

ar delikāto, saldi valdzinošo un omu pacilājošo jasmīnu aromātu tējas pauzēm jebkurā dienas laikā, kā arī pie pikantām pusdienām.

efekts: uzmundrinoša, uzlabo gremošanas sistēmu un veicina vielmaiņu


 

 

 

lemon ginger


"Lemon Ginger"

pikantais citrona aromāts kopā ar ingvera stimulējošo, sildošo dabu – enerģiju dāvājoša, garšīga tēja katrā laikā, bet jo īpaši drēgnā rudens dienā vai ziemas salā.

efekts: dabiska enerģija bez kofeīna

 

 

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv