Biotēka

Rabenhorst b

1. eko veļas tabletes pasaulē no Etamine du Lys!

EDL raksts


Pasaulē rodas jaunas lietas ik mirkli. Šī ir viena no vērtīgākajām jaunajām idejām, ar kuru vēlamies iepazīstināt visus. Pirmo reizi Biotēkā – patiesi efektīvas, ekoloģiski sertificētas veļas mazgāšanas tabletes no Etamine du Lys!

Šis jaunums ir iepriecinājis visus Biotekārus, jo mēs zinām, cik kvalitatīvs ir ik Etamine du Lys mazgāšanas līdzeklis un tabletes ir tik ērtas veļas mazgāšanai. Ieliec mazgājamās mašīnas bundulī un uzsāc mazgāšanu. Lieliski!

Etamine du Lys veļas mazgāšanas tabletes ar persiku un mandeļu ziedu aromātu ir veidotas no dabā iegūtām virsmaktīvām vielām un satur balinātāju uz skābekļa bāzes, kas nepaliek auduma šķiedrās pēc mazgāšanas, taču uztur gaišās drēbes mirdzoši baltas.

  • Spēcīgās veļas mazgāšanas tabletes der visa veida baltiem un krāsainiem audumiem.
  • Pēc mazgāšanas veļai būs viegls, dabīgs persiku un mandeļu ziedu aromāts.
  • Koncentrētajai mazgāšanas formulai ir pievienota atkaļķošanas funkcija, lai rūpētos arī par veļas mašīnas ilgtspējību.
  • Efektīvās veļas mazgāšanas tabletes darbojas un mazgā veļu perfekti pat aukstā ūdenī.

Etamine du Lys nozīmē kvalitāti!

Etamine du Lys veļas mazgāšanas tabletes ir viegli dozēt – uz 4,5kg veļas ir paredzēts:

- vidēji netīram apģērbam un mīkstam ūdenim (<15° TH): 1 tablete,

- netīram un ļoti netīram apģērbam, cietam un ļoti cietam ūdenim (>25° TH): 2 tabletes.

Iepakojuma pietiek 30 mazgāšanas reizēm.

 

Lietošana:

Izņemiet tabletes no papīra maisiņa. Ievietojiet tableti/ tabletes veļasmašīnas veļas tvertnē pie netīrās veļas, pirms mazgāšanas cikla uzsākšanas.

Padoms.

Mazgājiet pēc iespējas pilnāku veļas mašīnu, dodiet priekšroku mazgāšanai zemā temperatūrā un ievērojiet dozēšanu, lai saudzētu vidi.

Etamine du Lys ir pierādījis, ka kvalitāte ir pati svarīgākā!

Biotēkā pārstāvam šo zīmolu jau desmitiem gadu, jo tie ir pilnībā ekoloģiski un reāli efektīvi. Ne velti pēc Etamine du Lys līdzekļiem atgriežas divreiz, trīsreiz un desmitiem reižu. Arī mēs paši!

Esam ļoti priecīgi, ka šobrīd Etamine du Lys pārspēj paši sevi un iepazīstina mūs ar jauniem, izteikti efektīviem un parocīgi moderniem eko līdzekļiem pilnībā dabīgai sadzīves kopšanai.

Mazgāt veļu ar Etamine du Lys nozīmē kopt audumus kvalitatīvi un pilnībā ekoloģiski!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv