Biotēka

Jacobs copy

Sapilini saulīti visai ģimenei ar Dr. Jacob's Vitamin D3 Öl!

d vitamins 2

Cik stundas Jūs šodien bijāt mājās, birojā, automašīnā? Cik ārā? Un - kā iesauļojāties?
(Kāpēc vispār būtu šodien jāiesauļojas? Mēs kādi saulēdāji, vai?!)


Tuvu tam. Cilvēka āda, līdzīgi kā saules baterijas, uzņem saules gaismu. Saules baterijas no tās ražo enerģiju. Bet mūsu āda - D vitamīnu. Lai tas notiktu, saules gaisma ceļo cauri visam mūsu ķermenim, soli pa solītim apciemojot mūsu orgānus. Vispirms aknas. Tad nieres. Katrā ‘pieturā’ saules gaisma iegūst jaunu veidolu, līdz kļūst par kalcitriolu jeb D3 vitamīnu – vielu, kas labvēlīgi ietekmē visu mūsu ķermeni. Visbeidzot D vitamīns dodas muskuļu šūnās.
Kad D vitamīna ir pietiekami daudz, ar to cienājas gan kauli, gan nervi, gan sirds un asinsvadi. Arī mūsu imūnsistēmai ir nepieciešams saules vitamīns.

D vitamīns mūsu organismā:
- veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu,
- palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs,
- palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību,
- palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību,
- nepieciešams šūnu dalīšanās procesam,
- veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Svarīgi, vai ne?

Bet… ir viens “bet”. Mums, Latvijas iedzīvotājiem, D vitamīns bieži vien pietrūkst. Kāpēc? Tāpēc, ka saules stari visur pasaulē nav vienlīdz dāsni. Tuvāk ekvatoram saulei ir daudz vairāk enerģijas, ar ko padalīties, bet Latvijas klimatā - tās trūkst gan ziemā, gan vasarā*.
Bet kā tādā gadījumā lai uzņemam pietiekami daudz D vitamīna?
Varam - ar uzturu. Piemēram, zivis un aknas mēdz saturēt D vitamīnu. Bet diemžēl tās var saturēt arī piesārņojumu. Savukārt D vitamīnam, kas veidojas dažos augos un sēnēs, ir cita forma – D2. Tā bioefektivitāte nav tik augsta.
Tāpēc mums, ziemeļniekiem, Biotēka piedāvā "saules pilienus" - Dr. Jacob’s Vitamin D3 Öl. Šis D3 iegūts no tīra vilnas vaska - lanolīna. Vitamīna iegūšanai tiek atkārtoti procesi, ko veic āda, uzņemot un pārveidojot saules starus. Drošs veids, kā garantēti uzlādēt savas "saules baterijas", lai tās darbotos ar 100% jaudu!
Kam visvairāk noderēs Dr. Jacob’s D3 saules pilieni? Maziem bērniem un pusaudžiem - tiem, kas strauji aug. Māmiņām – gan vēl gaidošajām, gan jau zīdošajām. Omēm – it sevišķi, ja ārsts licis dzert kalciju. Sportistiem. Veģetāriešiem. Ikvienam no mums – īpaši gada tumšākajos mēnešos.
Lai pabarotu mūsu ķermeni ar D vitamīnu, ik dienu nepieciešami 20 μg (800 SV) D vitamīna**. Tātad būtu jāparūpējas, lai katru dienu vismaz 2 stundas pavadītu ārā, saulē, un apēstu kādu duci olu. Vai arī - jāuzpilina uz mēles tikai viens piliens doktora Jākoba radītās eļļas. Pudelītē tādu saules pilieniņu ir veseli 600!
Nāc uz Biotēku pēc sava Vitamin D3 Öl un ik rītu sapilini saulīti savai ģimenei - lai viņu "saules baterijas" darbojas ar pilnu jaudu!

Dr. Jacob’s Vitamin D3  – saules vitamīns pilienu formā:
- dabīgs D3 vitamīns, iegūts ar UV staru palīdzību no lanolīna,
- augsta biopieejamība - efektīvi uzsūcas organismā,
- vācu kvalitāte,
- ekonomisks - tikai 1 piliens dienā,
- viens iepakojums = 600 porcijas,
- ērti lietojama pipete,
- piemērots arī veģetāriešiem.

Ieteicamā diennakts deva (1 piliens) satur:
D3 vitamīnu ................... 20 μg .............. 400% NRV*** .............. 800 SV****
*** % no uzturvielu atsauces vērtības; **** starptautiskās vienības.

Kā vēl varam pastiprināt D3 vitamīna labo iedarbību uz mūsu imunitāti? Vismaz ziemā - lietojam arī Dr. Jacob’s Granaimun!

Nepārsniedziet ieteicamo diennakts devu! Neizmantojiet uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida aizvietotāju!

 

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

* Šādi pētījuma dati ir pieejami Latvijas Osteoporozes un kaulu metabolo slimību asociācijas portālā “Kaulu veselība”.
** Šādu devu nepietiekama D vitamīna līmeņa gadījumos iesaka uzņemt Vācijas uztura biedrība (Deutsche Gesellschaft für Ernährung).

 

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv