Biotēka

Jacobs copy

Biotēkas superizlase imunitātei

galvenais41

Saulainā rudens rītā rasas lāsītes vizēja zāles stiebriņu galos. Kāds vīrs novilka tumšzaļo jaku un uzkāra to ābeles zarā. Vējš rotaļīgi izskrēja cauri viņa sirmajiem matiem. Vīra acis lepnuma pilnas raudzījās uz ražīgo dārzu, bet viņa vaigi bija pietvīkuši kā sarkani rudens āboli…

Mēs iesakām nepavadīt rudeni zem segas, bet izbaudīt rudens priekus ar pilnu krūti. Parūpējies par savu imunitāti jau laikus! Nāc uz Biotēku un izvēlies savu triecienvienību imunitātes stiprināšanai!


- Leģendārais Citrosept Organic greipfrūtu sēklu ekstrakts ar iedvesmojoši augstu bioflavonīdu koncentrāciju – 800 mg uz 100 ml. Imunitātes stiprināšanai ieteicams ikvienam, arī topošajām mammām un bērniem. Ražots Vācijā, drošs, bioloģisks un bez nevēlamiem blakusefektiem.
- Citrosept Forte Acerola ir bioflavonīdu trieciendeva kapsulās apvienojumā ar C vitamīnu, kas iegūts no acerolas ķiršiem. Acerolas ķirsis ir kaprīzs, taču rūpes par to pilnīgi noteikti atmaksājas – šī krūma augļi ir C vitamīna rekordisti. Šādu, dabīgi veidojušos C vitamīnu cilvēka ķermenis uzņem un pārstrādā ar prieku!


vitamini2


- C vitamīna dinamīts – Higher Nature True Food C  – jau ar vienu tableti nodrošinās vairāk kā 300% no ieteicamās C vitamīna dienas devas. True Food® kvalitātes zīme liecina, ka Higher Nature C aktīvās vielas savienotas līdzīgi kā pārtikas produktos. Šādi aktīvās vielas kļūst ķermenim viegli pieejamas un pārstrādājamas.
- Lietainos vakaros neļauj drēgnumam līst aiz krāgas! Sasildies ar krūzi karsta bio citronu dzēriena FITNE Heisse Zitrone (Hot Lemon)! Papildus siltam snīpim tas pabaros ķermeni ar dabīgu C vitamīnu no acerolas ķiršiem.
- Ilgojies pēc saulītes jau pašā rudens sākumā? Uzlādē savas “saules baterijas” ar Dr. Jacob’s Vitamin D3 Öl! Latvijas iedzīvotājiem D3 vitamīns nepieciešams vienmēr. Doktora Jākoba D3 pudelītē ir 600 maģisku saules pilienu. Pietiks sievai un vīram, meitiņai, dēlēnam un opīšiem!
- Ja Tavam kaklam nepieciešama pirmā palīdzība, meklē Biotēkā Dr. Jacob’s Granaimun! Granātābolu un plūškoka ogu antioksidanti apvienojumā ar cinku, selēnu un B2 vitamīnu zibenīgi stiprina imunitāti un organisma pirmo aizsargmūri – mutes un rīkles gļotādu.
- GSE-Vertrieb Phyto Vitamins Eisen & Vitamin C Complex apvieno bio augu dzelzi ar bio C vitamīnu no Indijas ērkšķogas jeb amlas. Divas tabletes dienā nodrošinās pilnu dzelzs un C vitamīna dienas devu. 100% bioloģisks imunitātes un enerģijas spēcinātājs!
- Uzturvielu lādītes Higher Nature True Food Wise Woman un True Food All Man sniegs atbalstu visam organismam. Wise Woman un All Man satur visus sievietēm un vīriešiem būtiskos vitamīnus, minerālvielas, augu ekstraktus un pienskābās baktērijas. True Food® ir kvalitātes zīme – ar fermentācijas palīdzību aktīvās vielas savienotas organiskā kompleksā līdzīgi kā pārtikas produktos. Tādējādi šīs vielas ir organismam maksimāli pieejamas. Higher Nature vitamīnu kompleksi ir bez alerģiju riska!


Stiprini savu imunitāti jau laikus! Tiekamies Biotēkās!

vitamini1

 

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv