Biotēka

higer nature_kategorija

Higher Nature SUPERGEST - gremošanas enzīmu specvienība


Kā jūtas Tava gremošanas sistēma? Šādus jautājumus parasti uzdod tikai ārsts, lai gan būtu vērtīgi laiku pa laikam to pajautāt arī sev pašam un sekot līdzi sava organisma veselības stāvoklim, lai to uzturētu vislabākajā formā.
Kāpēc gremošanas sistēmai jāpievērš uzmanība? Veselīga gremošanas sistēma nodrošina, ka organisms no uzņemtās pārtikas spēj izmantot visas tam nepieciešamās uzturvielas. Šajā procesā piedalās enzīmi jeb gremošanas fermenti. Vesels organisms pats izstrādā nepieciešamos enzīmus, taču, organismam novecojot vai arī nonākot paaugstināta stresa situācijās, enzīmu izstrāde var tikt apgrūtināta un var rasties gremošanas traucējumi. Šādā gadījumā enzīmus būtu vēlams lietot papildus.

Higher Nature uztura bagātinātājs SUPERGEST ir efektīvs gremošanas fermentu komplekss. Tā sastāvā izmantoti enzīmi, kādi ir dabīgi sastopami cilvēka organismā, un to iedarbību atbalstoši augi – ingvera sakne, sierāboliņa un fenheļa sēklas. SUPERGEST ir organismam dabīgi saprotams!

SUPERGEST sastāvā esošie, veģetārie enzīmi šķeļ:
- ogļhidrātus (amilāze, glikoamilāze, celulāze, diastāze, invertāze, ksilanāze),
- olbaltumvielas (proteāze, peptidāze, laktāze),
- taukus (lipāze).

SUPERGEST enzīmu komplekss ieteicams:
- gremošanas traucējumu gadījumā,
- sliktas apetītes gadījumā,
- paaugstināta stresa apstākļos,
- atveseļošanās procesa ietvaros,
- vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Kā lietot?
Ieteicamā diennakts deva: 1 kapsula ēdienreizes laikā, līdz 3 kapsulām dienā.
SUPERGEST nesatur: mākslīgas krāsvielas un aromatizētājus, piena produktus, lipekli (glutēnu), laktozi, soju, cukuru, kviešus, raugu. Nav testēts uz dzīvniekiem. Piemērots veģetāriešiem.

Padoms
Izmēģiniet arī Higher Nature Pro-Daily pienskābās baktērijas, kas ir īpaši izturīgas pret kuņģa skābi, un līdz ar to iedarbojas tieši tur, kur tas nepieciešams – zarnu traktā.

 

 

 

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv