Biotēka

higer nature_kategorija

Higher Nature TRUE FOOD. Tādi kā pārtikā!

higer nature

 

Ļoti bieži ir dzirdēts, ka vitamīnus un minerālvielas pilnvērtīgi mūsu organisms spēj uzņemt tikai ar pārtiku. Ar ko tad atšķiras ar pārtiku un tabletēs uzņemti vitamīni un minerālvielas?

C vitamīns, piemēram, augļos nav sastopams atsevišķu askorbīnskābes molekulu veidā. Šīs molekulas ir saķēdētas kopā ar daudzām citām aktīvajām vielām, kas palīdz mūsu organismam uzņemt un pilvērtīgi izmantot tam nepieciešamo C vitamīnu. Savukārt vairums uztura bagātinātāju satur izolētus, bieži vien sintētiskus vitamīnus un minerālvielas, nevis to kompleksās formas, līdz ar to mūsu organismam tos asimilēt ir daudz grūtāk.

Tomēr – ko darīt, ja ārsts veselības uzlabošanas nolūkos Jums iesaka palielināt ikdienas C vitamīna devu, bet Jums nav ne iespējas, ne vēlēšanās katru dienu šīs C vitamīna devas nodrošināšanai ēst 1 kg svaigu upeņu? Vai arī, ja osteoporozes apturēšanai ārsts nosaka tik daudz kalcija, ka katru dienu uzturā būtu jālieto aptuveni 5 kg biezpiena? Cik diedzētu graudu un mežrozīšu augļu katru dienu būtu jāapēd, lai saņemtu vajadzīgo antioksidantu devu, ja strādājat piesmēķētā kafejnīcā? Kā nodrošināt normālai imunitātes darbībai nepieciešamo C vitamīna devu saaukstēšanās sezonā?

Arī uztura bagātinātājos pieejamie vitamīni un minerālvielas spēj būt tikpat efektīvi kā pārtikā – tikai ar nosacījumu, ja tie ir dabīga kompleksa, nevis izolētas molekulas veidā.

Lielbritānijas uzņēmuma Higher Nature TRUE FOOD® sērijas uztura bagātinātāji satur tikai dabīgas un augstvērtīgas sastāvdaļas. Turklāt, ar īpašas dabīgās fermentācijas tehnoloģijas palīdzību vitamīni un minerālvielas TRUE FOOD® uztura bagātinātājos tiek savienoti organiskos kompleksos, kādos tie ir sastopami pārtikā. Fermentācija notiek alus rauga kultūrā Saccharomyces cerevisiae, kas nodrošina, ka ar TRUE FOOD® uztura bagātinātājiem mūsu organisms uzņem ne tikai šos vitamīnus un minerālvielas, bet arī bagātīgu spektru fitouzturvielu, kas dabīgi atrodams fermentētā pārtikas raugā (piemēram, beta-glikānu, holīnu, inozītu, aminoskābes u. c.). Pārstrāde ar papaijas un ananāsa enzīmiem enzīmiem ļauj TRUE FOOD® vitamīnus un minerālvielas uzņemt vēl pilnvērtīgāk un bez alerģisku reakciju riska, jo tiek neitralizēta rauga spēja atsevišķos gadījumos radīt alerģiskas reakcijas. TRUE FOOD® sērijā vitamīni un minerālvielas tiek fermentēti, lai būtu tādi kā pārtikā, kā rezultātā tie spēj būt līdz pat 10 reizēm efektīvāki kā izolēti vitamīni un minerāli, jo uzsūcas organismā līdzīgi kā pārtikā sastopamās barības vielas.

TRUE FOOD® uztura bagātinātāji nesatur laktozi, mākslīgus konservantus, krāsvielas un aromatizētājus, nav testēti uz dzīvniekiem un ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem.

 

"FOOD STATE NUTRITION" - uzturvielu pieejamība TRUE FOOD® formā Jūsu organismam ļauj tās atpazīt kā pārtikā.

 

TRUE FOOD® vitamīni un minerālvielas – tādi kā pārtikā!

Biotēku sortimentā atradīsiet šādus TRUE FOOD® sērijas uztura bagātinātājus:

HN-TWW

Higher Nature TRUE FOOD® WISE WOMAN, multivitamīnu, minerālvielu un augu formula sievietēm, uztura bagātinātājs, 90 kapsulas

Higher Nature TRUE FOOD® WISE WOMAN ir pilnīgs uzturvielu komplekss sievietēm ar optimālu biopieejamību. TRUE FOOD® WISE WOMAN satur gan veselībai būtiskos vitamīnus un minerālvielas (to skaitā tādus citos kompleksos reti iekļautus mikroelementus kā molibdēnu, varu, boru u. c.) TRUE FOOD® formā, gan pienskābās baktērijas, aminoskābes un plašu spektru vērtīgu augu ekstraktu. Balstoties uz zinātnisku pētījumu rezultātiem, sastāvdaļas izvēlētas un savienotas savā starpā, veidojot vienotu iedarbības mehānismu – papildus savai pamatfunkcijai katrs komponents veicina arī citu sastāvdaļu uzsūkšanos un iedarbību. Turklāt ir ņemtas vērā atšķirības sievietes un vīrieša vielmaiņā, organisma funkcijās un vajadzībās pēc katras no aktīvajām vielām un to devām.


Ieteicamā diennakts deva: 3 kapsulas ēšanas laikā vai starp ēdienreizēm.

Satur brūnaļģi - var būt nepiemērots cilvēkiem ar alerģiju uz zivīm un vēžveidīgajiem. Satur A vitamīnu - nelietot, ja esat stāvoklī vai plānojat grūtniecību.


HN-TMAN

Higher Nature TRUE FOOD® ALL MAN, multivitamīnu, minerālvielu un augu formula vīriešiem, uztura bagātinātājs, 90 kapsulas.

Higher Nature TRUE FOOD® ALL MAN ir pilnīgs uzturvielu komplekss vīriešiem ar optimālu biopieejamību. TRUE FOOD® ALL MAN satur gan veselībai būtiskos vitamīnus un minerālvielas (to skaitā tādus citos kompleksos reti iekļautus mikroelementus kā molibdēnu, varu, boru u. c.) TRUE FOOD® formā, gan pienskābās baktērijas, aminoskābes un plašu spektru vērtīgu augu ekstraktu. Balstoties uz zinātnisku pētījumu rezultātiem, sastāvdaļas izvēlētas un savienotas savā starpā, veidojot vienotu iedarbības mehānismu – papildus savai pamatfunkcijai katrs komponents veicina arī citu sastāvdaļu uzsūkšanos un iedarbību. Turklāt ir ņemtas vērā atšķirības vīrieša un sievietes vielmaiņā, organisma funkcijās un vajadzībās pēc katras no aktīvajām vielām un to devām.


Ieteicamā diennakts deva: 3 kapsulas ēšanas laikā vai starp ēdienreizēm.

Satur jodu - var būt nepiemērots cilvēkiem ar alerģiju uz zivīm un vēžveidīgajiem.


HN-TFC

Higher Nature TRUE FOOD® VITAMIN C, uztura bagātinātājs, 30 vai 90 tabletes

Higher Nature TRUE FOOD® VITAMIN C ir komplekss, kas satur C vitamīnu, citrusu bioflavonoīdus un bagātīgu spektru fitouzturvielu, kas dabīgi atrodamas fermentētā pārtikas raugā Saccharomyces cerevisae.

C vitamīns veicina normālu kalogēna veidošanos, kas nepieciešams normālai asinsvadu, kaulu, skrimšļu, smaganu, ādas, zobu darbībai, normālu imūnsistēmas, nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas, šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. C vitamīns palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību intensīvas fiziskas slodzes laikā un pēc tās, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, samazināt nogurumu un nespēku, palīdz atjaunot E vitamīna reducēto formu, kā arī uzlabo dzelzs uzsūkšanos.


Ieteicamā diennakts deva: 1 – 3 tabletes (bērniem no 8 gadu vecuma 1-2 tabletes) dienā, ēšanas laikā vai starp ēdienreizēm.

Papildus ieteicams lietot multivitamīnu kompleksu.

1 / 2 / 3 tabletes satur:

C vitamīnu ............................ 250 / 500 / 750 mg (313 / 625 / 938 % NRV*)

Citrusu bioflavonoīdus .........100 / 200 / 300 mg.


HN-TIR

Higher Nature TRUE FOOD® EASY IRON, dzelzs, uztura bagātinātājs, 90 kapsulas

Higher Nature TRUE FOOD® EASY IRON satur teicami asimilējamu dzelzi, kas nekairina gremošanas traktu, un bagātīgu spektru fitouzturvielu, kas dabīgi atrodamas fermentētā pārtikas raugā Saccharomyces cerevisae.

Dzelzs organismā veicina normālas kognitīvās funkcijas, sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos, normālu skābekļa transportēšanu organismā un imūnsistēmas darbību, kā arī palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Dzelzs trūkums ir visbiežākais mazasinības iemesls. Taču, uzņemot dzelzi neorganiskā formā, tas ne vienmēr labi saistās ar hemoglobīnu. Nesaistīts tas reaģē ar skābekli un „rūsē" – kļūst par brīvo radikāli, kā arī var uzkrāties toksiskā koncentrācijā dažādos orgānos. Tādēļ dzelzi ir svarīgi uzņemt organismam saprotamā formā.


Ieteicamās diennakts devas:

vīriešiem un bērniem no 8 gadu vecuma 1 kapsula dienā, sievietēm 2-3 kapsulas dienā, sievietēm grūtniecības periodā 2-4 kapsulas dienā.

1 / 2 / 3 / 4 kapsulas satur:

Dzelzi ........................ 5 / 10 / 15 / 20 mg (36 / 71 / 107 / 144 % NRV*).

HN-TFM

 Higher Nature TRUE FOOD® MAGNESIUM, magnijs, uztura bagātinātājs, 90 kapsulas.

Higher Nature TRUE FOOD® MAGNESIUM satur magniju un bagātīgu spektru fitouzturvielu, kas dabīgi atrodamas fermentētā pārtikas raugā Saccharomyces cerevisae.

Nelīdzsvarots garastāvoklis, bezmiegs un eneģijas trūkums var liecināt par magnija deficītu organismā. Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību, elektrolītu līdzsvaru, olbaltumvielu sintēzi, psiholoģiskās funkcijas, palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, kā arī ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.


Ieteicamā diennakts deva: pieaugušajiem 2 - 3 tabletes (bērniem no 8 gadu vecuma 1 - 2 tabletes) dienā, ēšanas laikā vai starp ēdienreizēm.

1 / 2 / 3 tabletes satur:

Magniju ........................ 50 / 100 / 150 mg (13 / 27 / 40 % NRV*).

 

HN-TE2

Higher Nature TRUE FOOD® NATURAL VITAMIN E, dabīgs E vitamīns, uztura bagātinātājs, 30  kapulas.

Higher Nature TRUE FOOD® NATURAL VITAMIN E satur dabīgu E vitamīnu un bagātīgu spektru fitouzturvielu, kas dabīgi atrodamas fermentētā pārtikas raugā Saccharomyces cerevisae. E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.


Ieteicamā diennakts deva: pieaugušajiem 1 - 2 tabletes ēšanas laikā vai starp ēdienreizēm.

1 / 2 kapsulas satur:

E vitamīnu .................... 124 / 248.


HN-TSE

Higher Nature TRUE FOOD® SELENIUM, selēns, uztura bagātinātājs, 60 tabletes.

Higher Nature TRUE FOOD® SELENIUM satur teicami asimilējamu selēnu - spēcīgu antioksidantu un bagātīgu spektru fitouzturvielu, kas dabīgi atrodamas fermentētā pārtikas raugā Saccharomyces cerevisae.

Selēns veicina normālu imūnsistēmas un vairogdziedzera darbību, sprematoģenēzi, šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, palīdz uzturēt matu un nagu veselību, kā arī nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.


Ieteicamā diennakts deva: 1 tablete dienā (bērniem pēc 8 gadu vecuma 1 tablete katru otro dienu), ēšanas laikā vai starp ēdienreizēm.

1 tablete satur:

Selēnu ........................ 200 µg (364 % NRV*).


HN-TFZ

Higher Nature TRUE FOOD® ZINC, cinka komplekss, uztura bagātinātājs, 90 tabletes.

Higher Nature TRUE FOOD® ZINC satur cinku, varu un bagātīgu spektru fitouzturvielu, kas dabīgi atrodamas fermentētā pārtikas raugā Saccharomyces cerevisae. TRUE FOOD® cinkam pievienots varš – kopā to iedarbība ir efektīvāka.

Cinks un varš veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Cinks veicina normālu auglību un reprodukciju, kognitīvās funkcijas, DNS sintēzi, skābju un bāzu vielmaiņu, olbaltumvielu sintēzi, palīdz uzturēt kaulu, matu, nagu, ādas veselību, normālu redzi un testosterona līmeni asinīs, palīdz nodrošināt normālu ogļhidrātu, taukskābju, A vitamīna un makroelementu vielmaiņu, kā arī ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam. Savukārt varš papildus palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un uzturēt saistaudu veselību, veicina normālu nervu sistēmas darbību, normālu matu, ādas pigmentāciju un dzelzs transportēšanu ķermenī.


Ieteicamā diennakts deva: pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma 1 tablete dienā ēšanas laikā vai starp ēdienreizēm.

1 tablete satur:

Cinku ........................ 15 mg (150 % NRV*)

Varu ......................... 500 µg (50 % NRV).

* NRV – uzturvielu atsauces vienība;  α-TE - d-α-tokoferola ekvivalents.

 

 

Nepārsniedziet ieteicamo diennakts devu!

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv