Biotēka

raab zimols1

1, 2 un smūtijs gatavs - ar Raab Vitalfood smūtiju maisījumiem

Raab new_banner

“Atkal zāli ēd?”, smejās apkārtējie par zaļajiem kokteiļiem un dzērieniem, kas manāmi caur skaisto pudelīti, ko nesāju līdzi ik dienu. Par gaišo kokteiļu miksiem laikam baidās izdomāt jokus...  Ik reizi, kad kāds pasmejās, piedāvāju viņam to nogaršot. Rezultāts ir viens – man prasa, kas tur ir iekšā, jo sagrib to pagatavot pats. Recepte ir pavisam viegla – es iegādājos Raab gatavos maisījumus smūtijiem un tos jaucu ar sulām vai iekļauju smūtiju miksos.

Vācijas ražotāja Raab Vitalfood proteīni palīdzēs atvieglot Tavu ikdienu, jo to pagatavot ir tikpat ātri kā apēst ābolu, savukārt uzturvielu kopums, ko saņemsi, vienā acumirklī uzvarēs ābola sniegtos labumus¹. Piemērots visiem – jaukta uztura piekritējiem, veģetāriešiem un vegāniem. Turklāt - kā radīts lietošanai bezglutēna un bezlaktozes diētām.

 

Raab Sarkanais maisījums satur bioloģiski audzētu biešu, vīnogu, aroniju, hibiska ziedu, mežrozīšu un acerolas ķiršu pulverus. Tas satur daudz C vitamīna un šķiedrvielu, kā arī spēcīgus antioksidantus – likopēnu un proantocianidīnus. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku, un normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu, zobu un ādas darbībai.

Kā lietot?
Pievieno 1 ēdamkaroti ar kaudzīti (12 g) maisījuma 250 ml - sulai, sojas, mandeļu, auzu vai rīsu dzērieniem vai iemīļotajam smūtijam. Tumši sārtais maisījums ir skābeni salds un saderēs ar augļu smūtijiem, citrusu un ogu dzērieniem.  

Raab Dzeltenais maisījums satur bioloģiski audzētu augu proteīnu no zirņiem un ķirbjiem, kurkumas un makas sakņu pulverus, acerolas ķiršus un mežrozītes. Maisījums satur 49% olbaltumvielu, dzelzi, fosforu, daudz C vitamīna, kā arī šķiedrvielas. Dzelzs veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos un normālas kognitīvās funkcijas. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz mazināt nogurumu un nespēku. Papildus C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu un ādas darbībai. Fosfors palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Proteīns veicina muskuļu masas pieaugumu, kā arī palīdz saglabāt muskuļu masu un uzturēt kaulu veselību.

Kā lietot?
Pievieno apmēram 3 ēdamkarotes (16 g) maisījuma 250 ml - sulai, sojas, mandeļu, auzu vai rīsu dzērieniem vai iemīļotajam smūtijam. Lai būtu garšīgi viegli rūgtenās garšas, zeltaini dzelteno maisījumu, iesaku to miksēt ar burkānu, ķirbju vai citrusaugļu sulām.

Raab Zaļais maisījums – bioloģiski audzētu lapu un zelmeņu pulveru maisījums ar augu proteīnu no zirņiem. Olbaltumvielu saturs 42%. Maisījums satur šķiedrvielas, K vitamīnu, folskābi un mangānu un lieliski papildinās smūtijus, sulas un kokteiļus ar šīm uzturvielām. Folāti veicina normālu imūnsistēmas darbību, normālu asinsradi un palīdz mazināt nogurumu un nespēku. K vitamīns palīdz uzturēt kaulu veselību. Mangāns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un papildus veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Kā lietot?
Pievieno apmēram 3 tējkarotes (10 g) maisījuma 250 ml – sulai, sojas, mandeļu, auzu vai rīsu dzērieniem vai pievieno iemīļotajam smūtijam. Krāšņi zaļo maisījumu iesaku savienot ar augu „pieniem“ un citrusaugļu sulām.

 

mastermind

 

Padari savu smūtiju superzaļu ar Raab Mastermind maisījumu, kura sastāvā ir divi izcili superfoods – mikroaļģe hlorella un miežu zelmenis. Mastermind ir veidots no 52% zirņu proteīna, hlorellas, miežu zelmeņa, acerolas ķiršiem un moringas, lai Tavā ikdienas veselības kokteilī eksplodētu saldkaislā garšas virpulī. Tas ir smadzeņu darbībai labvēlīgs superfood maisījums un satur dabīgus B12, C vitamīnus, olbaltumvielas un dzelzi. B12 vitamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību. Dzelzs veicina normālas kognitīvās funkcijas un normālu skābekļa transportēšanu organismā. C vitamīns uzlabo dzelzs uzsūkšanos un veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Proteīns veicina muskuļu masas pieaugumu, kā arī palīdz saglabāt muskuļu masu un uzturēt kaulu veselību.

Kā lietot?
Pievieno 1 tējkaroti ar kaudzīti (5 g) maisījuma  250 ml dzēriena – sulai, sojas, mandeļu, auzu vai rīsu dzērieniem vai pievieno iemīļotajam smūtijam. Iesaku miksēt ar citrusaugļu, piemēram, apelsīnu, vai arī granātābolu sulām, kas sniedz papildus C vitamīna devu, radot saldu, garšīgu dzērienu.

Man arvien vairāk draugu palūdz, lai pagatavoju garšīgos dzērienus, kad satiek mani, un es labprāt to arī daru. Patiesībā man nav laika izmēģināt receptes, bet ir vēlme uzņemt vērtīgos superfoods, minerālvielas un vitamīnus, kas vienlaikus būtu arī garšīgi.
Tāpēc mans risinājums ir Raab Vitalfood gatavie smūtiju maisījumi:
- Mastermind – dienās, kad vajag daudz domāt;
- Dzeltenais – dienās, kad ir paredzēts treniņš un vēlos uzņemt papildu olbaltumvielu devu;
- Sarkanais – dienās, kad jūtu nepieciešamību uzņemt C vitamīnu imunitātei;
- Zaļais – kad manam organismam vajag spēcinājumu un attīrīšanos.

Jaucu tos ar ūdeni, sulu, augu „pienu“ un smūtijos, – pēc noskaņojuma. Iesaku Raab smūtiju maisījumus visiem, – tie ir 100% bioloģiski un atrodami Biotēkās!  

Izjūti, kā daba Tevi stiprina!

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv